Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Resim Çerçevesi Görmek

Rüyada resim çerçevesi görmek ne demektir?

Rüyada resim çerçevesi görmek

12 yaşıma kadar yaşadığım evimizde hala aşık olduğum eski sevgilimi damatlık ile sözlüsünü de gelinlikle gördüm, birbirlerine bakıyorlardı. Eski sevgilimin beni de onaylamayan büyük kuzeni onları evlendirecekti ama yaptığı hareketlerden o kızı da onaylamadığını anladım, birisinden su mu bir şey istedi kafasını sallayarak. Sonra içeriye girenlerin kapıda kontrol edildiğini gördüm, kontrol eden de eski sevgilimin arkadaşıydı ama eski sevgilime çok kızgındı, onun gerçek dost olmadığını söylüyordu, anladığım kadarıyla eski sevgilim ona kazık atmıştı, başka bir arkadaşı gelip kontrol eden arkadaşa ev arkadaşı olmayı teklif etti ama kontrolcü arkadaş kabul etmedi ve zaten başıma ne geldiyse yoldan geçenle dost olduğum için geldi gibisinden bir şeyler söyledi.

Daha sonra bahçenin içeri kısmına girdiğimi gördüm, kız gelinlikte duruyordu yanında da eski sevgilimle arkadaş olan kızın akrabaları vardı. İçinde resim olan 6-7 ve boş 13-15 resim çerçevesi vardı, gelin boş çerçeveleri küçük bir kutuya yerleştiriyordu, ben de gelinle eski sevgilim olan resim çerçeveleri yere atıp kırdım, sevgilimin arkadaşı da birini yere atıp kırdı ve bana gülümsedi, ben de çok mutlu olup gülümsedim.

Arkasından bir resme baktım bir adam, yanında da bir sürü gelinlikli kız vardı, “bunu kırmasam da olur” deyip geri koydum ve 2 boş çerçeveyi alıp geline verdim, o da kutuya yerleştirdi, daha sonra birisi eski sevgilimin geldiğini söyledi, ben de “eyvah beni görecek” diye korktum ve “benim acilen tuvalete gitmem gerek” deyip koşmaya başladım, gelin arkamdan bağırmaya başladı “dur nereye gidiyorsun sen kimsin, birisi şunun kim olduğunu söylesin” diye. Ben tuvalete vardım kapı kapalıydı ama ışığı yanıyordu, ben de içeride birisi var diye düşünüp kapıya doğru koşup dışarıya çıktım ve o zaman da eski sevgilim beni görüp tanıyacak diye korktuğumdan yüzümü saklayarak koşuyordum. Dışarıya çıktığım an uyandım.

Takma isim : cirkin.prenses
Yaşınız : 21
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Üzgün
Anahtar kelime : Resim çerçevesi

Rüyada resim çerçevesi yorumu

Merhaba, rüyanızda pek çok olay geçiyor ancak tek ve asıl tema eski sevgili ya da onun düğününü görmüş olmanızdır ve bu konuda detaylı bilgi eski sevgiliyi görmek sayfasında ter almaktadır. Rüyada resim çerçevesi görmek, çerçeve, resimlik; geçerli bir durum veya ilişki için bir dilek temsil eder. Gümüş resim çerçevesi görmek rüya sahibinin günlük yaşamda mevcut koşullar altında sıkılmış olduğunu ve şimdi yeni şeyler denemek istediğini temsil eder. Ahşap resim çerçevesi görmek kişinin yeni hobiler edinmek istediğini veya başarılı bir kariyer ve iyi bir yaşama sahip olmak için yeni şeyler yapmak gerektiğini temsil eder.

“Rüyada Resim Çerçevesi Görmek” için 4 yanıt

2 sene önce boşandığım eşimi rüyamda gördüm, eski evimizde oturuyordu, bende eve girdim, sonra bir odaya girdiğimde odada yatak kanlı çorap ve bizim bütün düğün resimlerimiz çerçevelenmiş odanın her tarafında vardı.

Rüyamda sevgilim babamın evine tanışmaya gelmiş, benimde orada gelinlikli resmin vardı, bu neye işarettir?

Güler merhaba, öncelikle rüyada kız istemek sayfasını incelemeni rica ediyorum. Rüyanın devamında gelişen olaylar önünde hayırlı gelişmeler olacak günlerin yaklaştığını ifade etmektedir.

Rüyamda bi markette oluyorum yanımda kızım ve arkadaşım oluyo piknik yapmak için bişeyler alıyoruz içecek felan sonra küçük cocuklarımın doğum günü diyorum ve onlara hediye olarak resim cercevesi bakıyorum hiç birini beğenmiyorum fiyatlarıda cok fazla oluyo büyük kızıma diyorumki cok pahalı sonra onlara oyuncak alırız almayalım diyorum bi tarafdanda aklım inci desenli olan cercevede kalıyo diyorumki alsammı cok güzel hep almak istemiştim diyorum fiyatı pahalı diye almıyorum cıkıyorum marketten arkadaşı gidecez çocuklar bırakmıyo diyorumki siz sonra gelirsiniz şimdi gelmeyin bırakmıyolar alıyorum onlarıda galiba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir