Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Resim Görmek

Rüyada resim görmek görmek neye işarettir?

Dün gece rüyamda artık görüşmediğim ve 6 ay önce irtibatımı kesmiş olduğum eski sevgilimin evine gittiğimi ve her köşede benim resimlerimin olduğunu gördüm. Bunun manası nedir? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Rüyada resim görmek görmek neye yorumlanır?

Müge selam, görmüş olduğunu rüyanın iki ana unsuru var, birincisi eski sevgili diğeri resimdir. Eski sevgilin hakkında rüya açıklamasını rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında inceleyebilirsin.

Rüyada resim görmekRüyada resim görmek uzakta, büyük ihtimalle gurbette olan bir yakınınızdan haber alacağınıza veya yakında ona kavuşacağınıza delalet eder. Rüyada resim yapmak, resim çizmek hayatınızın ve işinizin yolunda gittiğine, sizin memnun olduğunuza işaret eder. Bu rüyayı fakir birisi görmüşse hastalık, rüyayı zengin birisi görmüş ise iyiye yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda çevrenizde dost gibi yaklaşıp size zarar vermek isteyen insanların olduğuna işaret edebilir. Rüyada tuval görmek özellikle tuval boş ise kullanmadığınız potansiyeli ve karşılaşacağınız fırsatları ifade eder.

Rüyada insan ya da hayvan resmi görmek, yapmak ya da almak hayal peşinde koşmaya, cansız bir şey resmi; sonuçsuz ve boş bir işle uğraşmaya işarettir. Bilmediğin, tanımadığın bir kimsenin resmini görmek bu günlerde bir iş teklifi alacağınıza işarettir. Manzara veya çiçek tablosu ve basılmış bir resmini görmek yakında bilmediğiniz bir memlekete yapacağınız bir yolculuğa delildir. Altın veya Gümüşten yapılmış resim dünyalığa erişmeye işaret eder. Sanat eseri hüviyetini almış değerli tablolardan birini görmek kıymetli bir hediye almaya işaret eder.

Manzara resimleri özellikle duvarda olursa ince ve bedii duygulara, iç huzuru ve mutluluğa işaret eder. Natürmort sebze meyve resmi görmek misafire yahut hayırlı nimetlere işaret eder. Portre görmek, yüz görmek gibidir. Hayvan ve insan figürleri bulunan resim dünyanın kendine has zorluk ve mutluluklarına işaret eder.

Siyah beyaz fotoğraf eski dostlara ve onlarla bir araya gelmeye yahut haberleşmeye işarettir. Aile resimleri iyi kötü hatıralara işarettir. Vesikalık resim resmi bir görev yahut yolculuğa işarettir.

Rüyada el resmi görmek yapacağınız bir işte dikkatli olmanız gerektiğine işaret ederken ayak resmi ise yeni atacağınız bir adımda bir kez daha düşünmeniz gerektiğine delalet eder. Resim görmek bazen geçersiz bir yöntemle elinden mal alınmasına, mesleğini kötüye kullanan süfli insana yahut hak olan hususlarda yalan söylemeye delalet eder. Rüyada zengin insanlar için resim görmek, iyi ve hayırlıdır. Bu rüyayı fakir birisi veya bir kadın görmüşse, hastalığa işarettir. Resim yaptığınızı gördüyseniz, yaşamınızdan ve şu anki işinizden memnun olduğunuzun belirtisidir Bu rüyayı fakir birisi görmüşse, hastalığa yorumlanır. Rüyayı gören zengin insan ise, resim görmek, iyi anlamdadır. Çevrenizde gerçek olmayan arkadaşlarınızın olduğuna işaret eder. Resim yaptığınızı gördüyseniz şu anki işinizden memnun olduğunuzun belirtisidir. Güzel haberdir. Resimdeki şeyi de aynen yorumlamak gerekir.

“Rüyada Resim Görmek” için 4 yanıt

Ben lavabodayken sıra bekleyen ortağım dışarıda bulunan bir karo bulup kendi resmini (yüz) çizmiş ve ben duvarda görüyorum. Canının beklemekten sıkıldığını ve resimler yapacakmış gibi yüzü duvara dönük içerde beliriyor. Yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir