Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ressam Görmek

Rüyada ressam görmek neye işarettir?

Rüyamda 7 yaşındaki kızımla sahilde balık tutuyoruz ama saatler geçmesine karşılık sadece bir kaç tane küçük balık tutmuşuz onları da kızım denize yeniden atıyor, büyüsünler o zaman tekrar yakalarız diye. Sonra çok tatlı yüzlü, bembeyaz sakallı yaşlı birisi sahile gelip bizden biraz uzağa seyyar masa ve sandalyesini koyup denizin resmini çizmeye başladı. Kızım “baba ben ressam amcayı izleyebilir miyim” dedi ve onu izlemeye başladı. Ben hala balık tutamıyordum.

Sonra kızım yanıma gelip “baba ben ressam olacağım, balıkçı olmak hiç iyi değil, bak saatlerdir hiç balık tutamadık” dedi ve bu beni çok mutlu etti. Sabah bir huzur içinde uyandım. Sizce bu neye işaret? ben hayatımda boş işlerle mi uğraşıyorum.

Rüyada ressam görmek yorumu

Kadir merhaba, gördüğün rüya kesinlikle boş işlerle uğraştığını söylemiyor. Umarım yazacaklarım faydalı olur.

Rüyada balık tutmak sayfasında anlatıldığı gibi rüyasında balık tuttuğunu görmek rüyayı gören kişinin karakterinin tam olarak geliştiğini, kendisini iyice tanıdığını, hayattan ne istediğini bildiğini ve mükemmele ulaşma yolunda ilerlediğini, güzel bir iç huzura sahip olup bu huzuru çevresiyle paylaştığını, etrafına huzur ve mutluluk verdiğini gösterir. Az balık tutmak veya küçük balık tutmak önemli değildir, önemli olan tutmaya uğraşmak, özellikle de küçük kızınla.

Rüyada ressam görmek daima başarı ile yorumlanır, ilim ve hikmete, güzel sanatlara, mimariye, dekorasyona, geometriye ya da bu meslek sahiplerine işaret olup güzel çocuğa, büyük aşk ve eşine hayranlığa işarettir. Ünlü bir ressam görmek hak sözü dinlemeye, görüş ve düşüncesi tutarlı kimseye, nesil ve maldan nasibi olan ve ilmin her şubesinden haberdar olan kimseye yahut emir ve yasak koyma yetkisi olan insana işaret eder. Rüyada bir ressamla tanışmak ya da onunla konuşmak mala veya paraya delalet eder, yakında elinize bir yerden beklemediğiniz miktarda para veya mal geçeceğine veya bir mirasa konacağınıza işarettir. Rüyada ressam olduğunu görmek ilme, geometriye, felsefeye, şiir ve güzel söz söylemeye işarettir. Ressam paleti görmek ehli için işleri bir ahenge kavuşturmaya, diğerleri için temelli karıştırmaya delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir