Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Restaurant Görmek

Rüyada restaurant görmek neye işaret eder

Rüyamda restaurantdayız, eşimle birlikte görümcemle eşi de geliyor, ben “küs müsün” diyorum, “yanlışın var” diyorum, “kendi evinde bana hakaret ettiler, sen sesini çıkartmadın, nasıl ev sahibisin sen” diyorum. O sesini çıkartmıyor hiç bir şey olmamış gibi gayesiz. Eşime kızıyorum “sen buna söylemedin mi bana yapılanları, eşim kardeşiyle sohbet ediyor niye kardeşini uyarmıyorsun diyorum, oda bana karşı ilgisiz “bende senden ayrılsam daha mutlu olursunuz” diyorum ve dışarı koşarak çıkıyorum, eşimle arkamdan koşuyor ama ben kendimi yalnız ve garip kimsesiz hissediyorum. Bunun manası nedir

42, Kadın, Evli, Ev hanımı, endiseli

Rüyada restaurant görmek neye yorulur?

Rüyada restaurant görmek, çok istenilen işin gerçekleşmesi anlamındadır. Restauranta gitmek, sanıldığının tersine fiziksel açlık değil, duygusal açlığı simgeler.

Rüyada görümceyi görmeniz kendinizde bulduğunuz onunla aynı özellikleri temsil eder. Ayrıca onunla sizin gerçek hayatınızdaki ilişkinizi düşünün şeklinde yorumlanır. Bu bilgi ışığında başkası hakkında sizi rahatsız eden bir konuda sizinde başkasını rahatsız etmiş olma durumunu gözden geçirmenizi temsil eder. Restaurant hakkında daha fazla bilgi için lütfen bakınız lokanta .

“Rüyada Restaurant Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda kız arkadaşımla restauranta gidiyoruz, yemekler self servis, ikimizde söyledik onun yemeği geldi ve aldı gitti kayboldu birden, benim yemeğim gelmedi, sıkıldım sağa sola bakıyordum birden kavga eden iki adam gördüm, sonra tezgahtaki yemek siparişi alan adamın elinde büyük bir balık vardı, inşallah hayır olur, kız arkadaşımla da yeniyiz daha. 24, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Mete merhaba,
Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında bir yalnızlık duygusu yaşamakta olduğunu ancak çok yakında çok şaşıracağın güzel gelişmeler olacağını ancak stresli ortamlar ve kişilerden uzak durmak gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir