Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Revani Tatlısı Görmek

Rüyada revani tatlısı görmek neye işaret eder?

Ruyamda 3-4 katli bir apartmanin birinci katinda kaliyorduk. Annemle birlikte eve girmek uzereydik ama annem iceri girmeden önce birisiyle konusuyordu. Bende kafami birazcik disari cikartip kimle konustuguna bakmak istedim ve karsimda eski sevgilimi gördum.

Annem ona bir şeyler anlatip, tatli göndermek icin israr ediyordu. Sonra beni cagirdi ve bana bir tabak dolusu revani tatlisi verdi, tatlinin ustunde beyaz bir bez vardi. Eski sevgilim en ust katta kaliyordu ve bende tatliyi en ust kata goturecektim ama normal merdivenlerden cikmak yerine disardaki merdivenlerden cikmayi tercih ediyorum ama yolu biraz kendim zorlastiriyordum ve yukari cikmak gercekten zor geliyordu bana.

Sonra eski sevgilimin kapinin esiginde durup beni bekledigini fark ettim ama hic uslubumu bozmadim o arada eski sevgilim iceri girip bir seylerle ugrasiyordu.
Yorumu nedir acaba?

Rüyada revani tatlısı görmek neye yorulur?

Şahin selam. Rüyanızın ana teması eski sevgiliyi görmek olup, ikinci önemli unsur revani tatlısıdır. Lütfen önce  rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada revani tatlısı görmek iyi rüyadır. Hemen hemen tüm tatlı rüyalarında olduğu gibi sağlık, sıhhat, ferahlık, mutluluk, tatlı söz mesajları verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir