Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Reyon Görmek

Rüyada Reyon Görmek Ne Demektir?

Merhaba hayırlı ramazanlar. Rüyamda annemle birlikte pazar yerindeyiz, çok kalabalık değil pazar yeri, oraya nasıl gittiğimizi bilmiyorum. Kıyafet bölümünün olduğu yere kıyafet bakmak için gidiyoruz. Annem benim için bir kıyafet beğeniyor. Ben pek beğenmiyorum. Sonra başka bir elbise görüyorum.Gümüş renginde taşlı, parlak güzel bir kıyafet görüyorum. Bu kıyafet bütün reyonlar da var.

Beğenmiş olduğum kıyafeti başka biri de beğeniyor ve deniyor; ama almıyor. Ben “bu kıyafetin 36 ya da 38 bedeni var mı” diyorum. Sonra tezgahta bulunan kıyafetin etiketine bakıyorum ama bedenin kaç olduğunu göremiyorum. Kıyafetin bedeninin 38 40 olduğunu düşünüyorum “Bana olmaz” diyorum. Fiyatını soruyorum, bana 82 tl olduğunu söylüyor. O reyondan ayrılıp başka reyona bakıyorum. Beğendiğim kıyafet her reyonda vardı ama daha sonra baktığımda hiç bir yerde bulamadım. Pazarın içinde dolaştım bulurum belki diye ama bulamadım.Kıyafeti ararken geç olduğunu pazarın kapanma saatinin geldiğini duydum. Sanki pazarcılar toplanıyordu. O sırada kolye gördüm, kolye kılıç şeklindeydi ve çok güzeldi. O kolye beğendiğim kıyafetin aksesuarı imiş. Kıyafeti bulamayınca kolyeyi de almadım, yorumlarınız için teşekkür ederim. 26 bekar çalışmıyor kararsız.

Rüyada Reyon Görmek Tabiri

Seher merhaba, görmüş olduğun rüyanın aslında ana faktörleri pazara gitmek ve kıyafet bakmaktır. Rüyadaki reyonlar ve kolye ise tali unsurlardır. Rüyada pazar görmek sayfasında anlatıldığı gibi pazara gittiğini görmek reel yaşamda rüya sahibinin henüz karşılanmamış bazı ihtiyaçları olduğunu ve bunları yakında karşılayıp, rahata ereceğini simgeler. Rüyada kıyafet bakmak ise kişinin başkalarından saklamak istediği bazı yönleri olduğunu ifade eder. Kişinin bu durumdan kurtulmak için samimi ve çocukluk dönemlerindeki kadar saf, açık olmasının faydalı olacağına işaret eder, aynı zamanda bu duyguları yeniden değerlendirmesi, kötülerini atıp iyilerini yaşama katması gerektiğine delalet eder.

Rüyadaki diğer unsurlara bakmak gerekirse; rüyada reyon görmek ya da reyona bakmak kişinin bastırdığı bazı istekleri veya bilinçaltında eksikliğini hissettiği bazı ihtiyaçlarının bir nedenle yüzeye çıktığını işaret eder, bu isteklerini gidererek rahata ereceğini simgeler. Rüyada kolye görmek ise kişinin sosyal ilişkileri hakkında bazı bilgiler ve çevresi ile daha iyi, daha sıcak ilişkiler kurmak istediğini anlatır.

Sonuç olarak gördüğün rüya şimdiye kadar açığa çıkmamış bazı isteklerinin açığa çıkmaya başladığını ancak bunları şu anda karşılayamadığını (istediğini elde edemediğini) ancak bunun olmayacak manasına gelmediğini belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir