Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Rezil Etmek

Rüyada birini rezil etmek neye işarettir?

Rüyamda bir tanıdığıma kaynanamın yaptırdığı yastığımda muska bulduğumu anlatıyordum, elimde de bir yastık vardı, onda gösteriyordum, onda da bir muska ve birde kağıt içinde saç buldum ve kağıdın üzerinde yazılar vardı. Yalnız eşimde sessiz bir şekilde beni dinliyordu.

Eşim bana “ee dur bakalım her şeyin sonu vardır, annemler buradan ev alacaklar” diyordu, “bende oraya giderim artık” diyordu, bende “oraya gelirim, rezil ederim sizi” diyordum “siz beni rezil ettiniz bende sizi rezil edeceğim” dedim.

Rüyada birini rezil ettiğini görmek nedir?

Nimet merhaba, rüyada muska bulmak gerçek yaşamınızda kimi sağlık sorunları veya gizli korkular yaşadığınızı ve bunların yakında son bulacağını müjdeler. Rüyayı gören kişi bu sorunlarından kurtulacak ve eski korkusuz, güvenli yaşamına dönecek manası taşır.

Rüyada rezil etmek, birini rezil ettiğini görmek, bu kişi ile kendinize mesafe koymanız gerektiğini önerir.

“Rüyada Rezil Etmek” için 3 yanıt

Rüyamda düşmanım olan 3 insanı rezil edecek bir olay öğreniyordum. Diğer insanlar “siz açık saçık fotoğraflarınızı internete koymuşsunuz” diyerek onları herkesin olduğu bir ortamda rezil ediyorlardı. Kısacası rüyada düşmanın açığını yakalamak neye işarettir? 16, Kadın, Bekar, Öğrenci

Selam, ben düşman kelimesinden hoşlanmıyorum. Bu yüzyılda artık bu terim kalkmalı. Buna rakip diyelim.
Rüyanız rakibinizin bir haberini alacağınıza işaret etmektedir.

Ego tatmin etmek için hayatıma müdahale eden. Benim üzerimden eğlenmek isteyen, bana ağza alınmayacak hakaretler eden insanlar benim rakibim değil düşmanımdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir