Kategoriler
İsimler

Rüyada Rıdvan İsmi

Rüyada Rıdvan ne anlama gelir?

Merhaba yaşım 19, bekarım ve rüyamda hoşlandığım insanla tanışıyordum normalde tanışmadık. Bana ismini söyledi ama gerçek ismi değil yabancı bir isim söyledi, Jonattan gibi bir isimdi ama F ile başlıyordu, Fenatton gibi bir şeydi gerçek ismi ise Rıdvan. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada Rıdvan isminin tabiri

Damla selam, bu enteresan rüyanın üç önemli unsuru var; birincisi hoşlandığın kişiyi görmen ki bunun manası gerçek hayatında yapacağın bazı ufak değişiklikler ile bu ilişkinin daha fazla mutluluk verici hale gelebileceğini temsil eder. İkincisi gerçek ismini değil de yabancı bir isim söylemesidir ki bu önemli bir anlam taşımakta, ya o kişinin öz değerlerinden uzaklaşmakta olduğunu anlatmakta ya da senin hakkında bazı şeyler için (mesela onunla tanışmak gibi) öz değerlerinden uzaklaşmaman gerektiğini işaret etmektedir. Üçüncüsü ise bu kişinin söylediği ismin F harfi ile başlamasıdır ki bunun manası ise onunla ilişki hakkında dikkatli olman gereken bazı şeyler olduğunu anlatmaktadır.

Rıdvan isminin anlamı aslan gibi cesur, savaşçı beyi demektir. Rüyada Rıdvan ismini duymak, Rıdvan olarak çağrıldığını görmek bir konu hakkında tartışmayı ve mücadeleyi, hakkını savunmayı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir