Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Rihanna’yı görmek

Rüyada Rihanna’yı görmek neye çıkar?

Merhaba. Ben Murat, 20 yaşındayım, bekarım. Ben rüyamda ünlü şarkıcı Rihanna’yı gördüm. Tokalaştık ve tanıştık, ismimi söyledim. Beni çok sevdi. Benimle konuşuyordu ve ben de İngilizce bildiğim kadarıyla ona bir şeyler söylüyordum. Daha sonra el ele tutuşup yürüdük. Bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Saygılar.

Rüyada Rihanna’yı görmek neye çıkar

Murat merhaba. Rüyada ünlü görmek, ünlü biriyle karşılaşmak, ünlüyle konuşmak, ünlü birisi ile tanışmak, ünlü birini görmek Yakında kimi olaylar karşısında çok mutlu olup umutlanacağınız anlamını taşır, aynı zamanda çevreniz tarafından beğenilmek – takdir edilmek isteğinizi ifade eder.

Rüyada tokalaşmak rüyayı gören kişi için yeni bir başlangıç ya da hoşuna gitmeyen bir duruma son vermeyi işaret eder. Bir anlaşma veya bir sorun için kişinin bir karara ulaştığını gösterir. Özellikle senin rüyanda olduğu gibi ünlü birisi veya önemli biri ile tokalaşmak sizin de başkaları tarafından kabul edildiğinizi simgeler.

“Rüyada Rihanna’yı görmek” için 2 yanıt

Ben uykumda Rihannayi gordum. Ben merdivenlerden kalkiyordum ve Rihanna yuzunu elleriyle tutmusduki onu hic kimse tanimasin. Rihannada nerdivenleri dusuyordu bende onu tanidim ve ona ingilizce senin 1 numara fanin benim navyim diyordum

merhaba ben umut rüyamda rihanna’yı gördüm bir oteldydim şans eseri ki rihannanın odasından birkaç oda uzaktaydım ogece yatmadan once bir onedio testi çözmüştüm orada rihannanın yine rüyamdaki gibi aynı idi gözlükleri,kıyafetleri herrrr şeyi.O odasına gitmişti.ilk önce hemen bir kağıt buldum ve sonra odanın kapısına çok yaklaşmıştım ki rüyam bitti okadar üzüldümki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir