Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Rimel Görmek

Rüyada rimel görmek neye işaret eder?

Rüyamda aynaya bakarak, kirpiklerime rimel sürüyordum ve kirpiklerim çok seyrekti,  kalınlaştırmaya çalışıyordum. Sonunda kirpiklerimi çok beğendim. Bunun manası ne demektir?

Rüyada rimel görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada aynaya bakmak rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlara karşı onlara ters cevap verme huyu olduğunu gösterir ve bu yüzden bazı dostlarını kırdığını anlatır ve onlarla olan ilişkilerinin bozulabileceğini işaret eder.

Rüyada kirpiklerini görmek rüyayı gören kişi için sağlık, ifade, güzellik, gürlük, bolluk anlamlarını simgeler. Hayatınızda güzel bir olay yaşamaya delalettir. Rüyada rimel görmek sağlık sorunları yaşamaya işaret eder. Rimel sürdüğünü görmek rüya sahibinin bilinçsizce kendini aşırı bir şekilde cezalandırma eğiliminde olduğunu gösterir, bu şekilde bastırılmış suçluluk duygusundan kurtulacağını sandığını belirtir.

“Rüyada Rimel Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, rüyamda yurt odamın içinde, sadece sol gözüme makyaj yapıyorum rimel ve göz kalemı sürüyorum. Sağ gözüme hiç bir yer sürmedim. Kızlara bunu gösterip ve yorumlanırını önemsemeden yatağa girip uyumaya başlıyorum. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Ay ışığı selam,
Rüyanın ana teması sadece sol gözüne makyaj yapmak olup bunun anlamı bu günlerde aşırı duygusal bir dönem geçirmekte olduğunu gösterir. Bazı konulara mantığından ziyade duygularını ön plana çıkararak yaklaştığını temsil eder. Çünkü rüyada sağ göz güneşi temsil eder, aydınlanmayı, realiteyi simgeler. Sol göz, ayın sembolik halini simgeler, duyguların önemini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir