Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Roket Görmek

Rüyada roket görmek neye işarettir?

Merhabalar, dün gece rüyamda savaşta idim, askerdim ( ki ben askerlik yapmadım ), roket geldi üstümde patladı ama ölmedim kulak çınlaması vardı sadece, savruldum gözlerim karardı, şehadet getirerek uyandım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. 29, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Rüyada roket görmek tabiri

Hakan merhaba, rüyada asker olduğunu görmek şu anda zor ve sıkıntılı bir dönem yaşadığınızı ancak sabır ve çabalarınızla bunları atlatıp, başarıya ulaşacağınızı ifade eder. Rüyada savaştığını görmek, uyanık hayatınızda yeteri kadar iddialı olmadığınızı, hedeflerinize ulaşmak için gerekirse mücadeleye, kavgaya hazır olmak gerektiğini simgeler.

Rüyada roket görmekRüyada roket görmek, aniden gelişecek bir olay sonucu büyük başarılar kazanmak ve mutlu bir aşk yaşamak anlamına gelir. Roketin düşmesi veya roket patlaması işlerin kötü gitmesi, sıkıntı yaşamak olarak yorumlanır.

Buraya kadar olan bilgiler sıkıntıları aşmak için daha fazla çaba sarf etmek gerektiğini arkasından güzel günlerin geleceğini ancak bu güzel günlerin rehavetine kapılmayıp her zaman tedbirli olmanız gerektiğini aksi halde daha büyük sıkıntılara girilebileceğini temsil etmektedir.

Rüyada kulak çınlaması haber almaya işarettir, sağ kulak çınlaması iyi haberler, sol kulak çınlaması ise olumsuz haberlere işaret ederken her iki kulağının birden çınlaması aile üyelerinden birinin veya rüya sahibi kişinin kardeşi ya da çok yakını birinin gurur veren bir başarıya imza atmasına veya evlilik haberine işarettir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin kendisi içinde bir başarıya yada mutluluk verecek gelişmeye de işaret eder.

Rüyada kelime-i şehadet getirdiğini görmek, en hayırlı rüyalardan biridir ve dünya ve ahiret yaşamında hayra ermeye işaret ederken aynı zamanda inancında güçlenmeye, iman tazelemeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir