Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Roman Görmek

Rüyada roman görmek neye işaret eder?

Ben Mehtap, bugün yani sabaha karşı bir rüya gördüm ve merak ettim. Bundan yaklaşık 3 hafta önce sınıf arkadaşımı kalp krizinden kaybettim ve bu sabah rüyamda onu gördüm, yanıma geldi o tanıdığım insanın tam tersini gördüm, çok zayıflamış, halsiz, gözleri kızarmış, mutsuz idi, üstünde siyah çirkin ona büyük gelen bir takım giymişti, elinde bir roman kitabı vardı, bana “bu romanı okur musun” dedi ( romanı aklımda tutamadım maalesef ) ve ben hemen oturup okudum romanı okudum bitirdim.

Sonra yanından ayrılarak benden bir şey istiyor musun diye sordum, o da” bana YASIN okur musun” dedi “çok sevinirim” dedi. İnternette baktım ama bir şey bulamadım bununla ilgili sizden ricam bana bu rüyanın anlamını söyleyebilir misiniz.

Rüyada roman görmek neye yorulur?

Rüyada roman görmekMehtap merhaba, öncelikle başınız sağ olsun diyorum. Rüyada yeni kaybettiği, değer verdiği birini rüyada görmek ona olan özleminizi, kaybetmenin acısını simgeler. Bu konuda rüyada ölü görmek sayfasında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Rüyada roman görmek yaptığınız işlere dikkat etmeniz gerektiğine daha faydalı işlerle uğraşmanız gerektiğine dikkat çeker. Roman okumak hayatınızın yönünde iyiye gidişin başladığını müjdeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir