Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada romatizma görmek

Rüyada romatizma olmak ne demek?

Benim annem romatizma oldu şu anda yürüyemiyor. Benim eşimin kardeşinin hanımı rüyasında annemin romatizmadan kurtulduğunu, yürüdüğünü görmüş, daha önceden de halamın gelini annemi rüyasında yürüyor görmüş, bana lütfen yorumlar mısınız? sıkıntılı bir dönem geçiriyoruz

Rüyada romatizma görmek yorumu

Sibel merhaba, öncelikle sevgili annenize Allah’tan acil şifalar diliyorum ve sizinde dualarınız eksik etmemenizi, olumlu düşünmenizi tavsiye ediyorum.

Rüyada romatizma olmak rüyayı gören kişi için insanlara çok fazla güvenmemesi gerektiğini, güvendiği insanların güvenini boşa çıkaracak şeyler yapabileceğini işaret eder.

Rüyada romatizma olan birini görmek dikkatli ve iyi düşünerek adım atmanız halinde çok hayırlı ve büyük bir başarıya imza atacağınıza ve çevrenizdeki herkesin günlerce sizin bu başarınızı konuşacağına aksi halde üzüntü yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada romatizma tedavisi görmek veya tedavi olmak rüya sahibinin hayatın yoğun karmaşası karşısında bir mola verip yaşamı hakkında bir öz eleştiri yapması ve yanlışlarını görmesi gerektiğini işaret eder.

Rüyada romatizmadan kurtulduğunu görmek rüya sahibi kişinin yakın bir zamanda büyük bir sürpriz yaşamasına ve övgü dolu güzel sözler duymasına rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir