Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada römork görmek

Rüyada römork görmek neye çıkar?

Rüyada römork görmekSize 2 sene önce gördüğüm bir rüyamı yazmak istiyorum, lütfen cevap verin. Rüyamda bir uçurum kenarında bir traktöre takılı römork üzerinde oturuyorum, neden oradayız bilmiyorum ama tek bildiğim uçurum çok derindi. Traktörü kullanan kişi harekete geçmek için motoru çalıştırdığı anda gökyüzünden gelen bir roket biraz ilerimize uçurumun dibine düşerek infilak etti, çok büyük bir patlamaydı ve büyük bir ateş topu çıktı.

Önceki yıllarda adrenalin yeteneklerimi kullanmaya çok meraklıydım, dağa tırmanmak, uçurumdan inmek, mağara keşfetmek en sevdiğim hobilerim idi ama bu rüyadan sonra bunların hepsinden vazgeçtim. Teşekkür ederim. 26, erkek, bekar, pazarlama.

Rüyada römork görmek yorumu

Tarık selam, esas olarak rüyalar görüldüğü anda kıymetlidir ama sorduğunuz için yorumluyor, lütfen bunları iki sene önceki durumunuza göre değerlendirin.

Rüyanızda uçurumun kenarında olmanız aslında hayatınızda bir kritik noktada olduğunuzu ve yaşamınızın kontrolünü kaybetme korkusu içinde olduğunuzu ifade eder. Bakınız uçurum rüya tabiri.

Rüyada römork görmek rüyayı gören insanın aşırı bir duygu ile yüklendiğine delalet eder. Römorka çıkmak veya üzerinde yolculuk yapmak kişinin vermek zorunda olduğu bir karar konusunda stres yaşadığını, yükselme, ilerleme veya kazancını  artırma konusunda endişeleri olduğunu gösterir.

Rüyada roket görülmesi kişinin yaşamında ani olarak gelişecek bir olay sonunda büyük başarılar kazanmasına ve mutlu bir aşk yaşamak anlamına gelir. Roketin düşmesi veya patlaması işlerin kötü gitmesi, başarısızlık ya da aşk hayatında sıkıntı yaşamak olarak yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir