Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Rozet Görmek

Rüyada rozet görmek neye delalet eder?

Değerli Hocam, saygılarımla. Belki hatırlamışsınızdır, bundan bir kaç yıl önce polislik polislik diye rüyalarımı atar, kafanızın etini yerdim. Şu anda 12. sınıf e.m.l öğrencisiyim, bir devlet kurumunda sınıfımdan bir arkadaşımla beraber mesleki beceri eğitimi almaktayım, bu kurumda memur olarak kalma düşüncelerimiz var. Dün gece bu düşüncem, rüyama yansıdı.

Rüyamda arkadaşımla beraber kurumumuzun garajındaydık. Loş bir ışık vardı, arabalar falan park edilmiş haldeydi. Önümüzde bir stant, arkasındaki duvarda ise N şeklinde çok kapılı bir dolap vardı. Arkadaşım, (Seyit) önümüzdeki standa doğru koştu ve yerden marketlerdeki gibi olan bir torba alıp koşmaya devam etti. Ben de peşinden koştum, dolaptaki büyük, beyaz, mat, önünde bizim kurumun amblemi olan bir torbayı alıp koşmaya devam ettim. Arkamızdan birisi ‘dur!’ diye bağırdı. Koşarken, yerde bir küpe gördüm, torbayı açtım. Torbada kutulu olarak bir sürü altın vardı. Seyit’e “Seyit çabuk geri dönelim yakarlar bizi harcarlar hayatımızı mahvederler” dedim. Yine koşar adım geri döndük, ben bayağı korkmuştum. Torbaları aldığımız yere döndüğümüzde sivil polisler oradaydı. Bizim kurumda çalışan sivil polisler, ceket yakalarına bir rozet takarlar.

Polisin birine yaklaştığımda gözüm net olarak rozeti seçemedi, yakasına baktım rozeti gördüm. “Abi ben bunları isteyerek almadım, içinde ne olduğunu bilmiyordum, bana bir şey olur mu” dedim torbayı verdim, çok telaşlıydım. “Bilmiyorum ben mesaim bitecek zaten” dedi. “Kime sorayım, komiseriniz nerede?” dedim. “Telefonla ulaşırsın” dedi, rüya bitti. Bunun anlamı nedir, neye işaret etmektedir? Şimdiden sağ olun. Acil cevap bekliyorum. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada rozet görmek yorumu

Metin selam, seni hatırlıyorum, inşallah iyisindir. Görmüş olduğun rüya hayatında huzurlu, mutlu ve başarılı olmak için yaptığın, söylediğin, düşündüğün her konuda net olmanın sana büyük yararı olacağını, hiç bir şeyi flu, yarım bırakmamak gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyada rozet görmek rüyayı gören kişinin başarılı ve sağlam bir kişiliği ile tüm hedeflerine ulaşacağına, onurlu ve yüksek statülü bir yaşamı olacağına rivayet edilir. Rüyada rozet takmak rüya sahibinin yeni bir çevreye girerek yeni ve güçlü insanlarla tanışacağına, bu yeni kişilerle bazı işbirliği ve yatırım fırsatları bulacağına arkadaşlık kuracağınıza işaret eder. Başka birinin size rozet taktığını görmeniz ise birilerinin sizinle ilgili, sizin geleceğinizi yakından etkileyecek çok önemli bir karar vereceğini ve bu kararın sizi çok sevindireceğini temsil eder. Başkasına rozet takmak ya da başka birisine rozet taktığını görmek vereceğiniz bir kararda başkalarının etkisinde fazla kaldığınıza delalet eder. Çevrenizdeki dostlarınızı ve arkadaşlarınızı dinleyin fakat kendi inandığınız  en hayırlı doğru kendiniz verin manası taşır. Rozet bulmak kişinin bir kalabalıkta ilginç bir olayla karşılaşacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir