Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Rugan Görmek

Rüyada rugan ayakkabı görmek neye delalet eder?

Rüyamda erkek arkadaşım önce bir siyah rugan ayakkabı giymiş yazlık, onun üstünde siyah erkek sandalet giymiş, “bu ne” diyorum, “iki ayakkabı üst üste giymişsin” diyorum, bana bakıp ikisini de çıkarıp yok oluyor, Bu rüya ne demek çok kafama takıldı.

Not: ben Umre şu anda Umre yapıyorum, bu arada ben Medine’deyim burada gördüm, umreye geldim nasipse bugün buradan Mekkeye geçeceğiz

Rüyada rugan giymek nasıl yorumlanır?

Rüyada rugan görmek, rugan denilince akla hemen rugan ayakkabı gelir ve gerçek hayatınızda ne istediğini bilen, kişiliği oturmuş birini işaret etmektedir ve bu kişinin hayatınızı etkileyeceğini gösterir.

Rugan ayakkabı giymek, rugan ayakkabı giydiğini görmek reel hayatta hedeflerinizi gözden geçirip, ne istediğinize iyice emin olmanız gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Rugan Görmek” için 2 yanıt

Merhaba,kolay gelsin, hayırdır inşallah.
Rüyamda bir bebek vardı kucağımda, sanırım kız idi, ben bebeği seviyor öpüyordum, bebeğin dudağında siyah bir ruj vardı, dudakları kalındı ve ayağında da siyah rugan yeni bir ayakkabı vardı. Yorumlayabilir misiniz?
36, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor. Ruh hali: kırgın hırslı.

Verde Gül selam,
Rüyada kız bebek görülmesi şu anda içinizdeki incinebilir, temiz kalpliliğinizi, çaresizliğinizi gösterirken, gelecekte hayırlara vesile olacak işler yapacağınıza, bolluk ve berekete işaret eder. Rüyada kız bebek sevdiğini görmek, aslında sizin iç güzelliğinizi, cana yakın, yardım sever iyi yönünüz ile etrafınızın hep takdirini kazanacağınızı temsil eder. Bebeğin dudaklarında siyah ruj sürülmesi sizin bazı şeyleri ifade edemediğinizi, söylemek – anlatmak istediğiniz bazı şeyleri karşınızdakine aktaramadığını gösterirken bebeğin ayağındaki siyah rugan ayakkabılar ise reel hayatınızda ne istediğini bilen, kişiliği oturmuş birini işaret etmekte ve bu kişinin hayatınızı etkileyeceğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir