Rüyada Ruh Çağırmak

Rüyada ruh çağırmak neye delalet eder?

Rüyada ruh çağırma görmekRüyamda bilmediğim bir evdeyim ve evde tanımadığım adamlar ve kadınlar var. Adamlardan biri tanımadığım kişiyi birbirine yeniden bağlamak için büyü yapıyor. İlk önce bir dolabı açıyor ve dolabın içinden bir beyaz masa örtüsü alıyor ve masanın üzerine seriyor. Sonra kadınlarla adamlar masanın etrafına dizilerek oturuyor beni de yanlarına çağırıyor. Cebinden bir beyaz kağıt ve kırmızı bir kalem çıkarıyor, kağıda Arapça bazı şeyler yazıyor ve masanın ortasına koyuyor bu kağıdın üzerine de üzerinde yanan bir mum olan küçük bir mumluk koyuyor.

Odanın ışıklarını söndürüyor. Oda şimdi sadece mum ile aydınlanıyor. Yanımda oturan kadına soruyorum “biz ne yapıyoruz” diye, kadında “büyüyü tamamlamak için bir ruh çağırıyoruz” dedi. Yazı yazan adam Arapça bir şeyler okumaya başlıyor, kafasını sallıyor, ağzı gözü ile acayip şeyler yapıyor. Bunlar bir süre devam ediyor ama ne gelen var ne giden. Adam sinirlenerek “aramızda inanmayan biri var” diye bağırıyor. Masadaki tüm gözler bana çevriliyor, bende saf saf “böyle bir şey görmedim ki inanayım” diyorum ve beni odadan çıkarıyorlar. Hem üzülüyorum ruh çağırma olayını göremediğim için hem de oradan kurtulduğum için seviniyorum çünkü odanın çok kasvetli bir havası vardı. Teşekkür ederim. 17, kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada ruh çağırma yorumu

Sibel merhaba, rüyan adeta bir roman gibi akıcı ve çok ilginç. Sanki bir film izlemişsin onun tekrarı gibi ya da bu konuda arkadaşlarınla bu konuda konuşma geçtiyse onun yansıması gibi. Sonuçta hangisi olursa olsun bunlar saçma şeyler ve ruh çağırma gibi bir olayın olduğuna ben inanmıyorum. Bu konuda çok örnek ve çalışma var ama ben şahit olmadım. Senin de bu konuyu kafandan atmanı ve derslerine, geleceğine odaklamanı tavsiye ediyorum. Ruh konusunda rüyada ruh görmek sayfasını okumanı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir