Rüyada Ruh Görmek

Rüyada ruh görmek neye işarettir?

Rüyamda iki tane bayan ruh ile konuştum. Ben rüyamda hastanenin altına asansör ile iniyorum ve orası örümcek ağları kaplamış, borular paslanmıştı, daha sonra bir hemşire görüyorum, otopsi yapılmış bir ceset ile uğraşıyor ve onu taşımak için bende yardım istiyor. bende yardım ediyorum.

Sonra iki tane bayan ruhla karşılaşıyorum onlarla çok iyi arkadaş oluyoruz. Onlar kendi gruplarına götürüyorlar beni, orada da bir çok ruhla arkadaşlık ediyorum ama onlar dört duvar içinden çıkamadıklarını söylüyorlar. Kolum gerçekten çok ağrır ve titredi elimi sıktıklarından sonra ağrım sızım kalmadı şimdi birde onlar bana benim hakkımda ne dedilerse şimdiye kadar hep çıktı yani hep uyarıyorlar beni, sizce bu nedir?

Rüyada ruh görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ruh görmekRüyada ruh görmek kendi inanç ve değerlerinizin tehlikede olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Rüyada ruhtan korkmak veya bir ruhtan korktuğunu görmek nedeni belirsiz kimi gizli korkuların yüzeye çıktığını ve bu korkuların sizi artık rahatsız etmeye başladığını gösterir. Ruh çağırmak veya ruh çağırdığını görmek rüyayı gören kişinin inancı hakkında bazı şüpheleri olduğunu ve bazı şeyleri sorguladığını temsil eder.

Ruhunun vücudundan ayrıldığını görmek, ruhun vücuttan çıktığını görmek bir iç suçluluk duygusu yaşadığınızı gösterir. Ruhla konuşmak, Bir ruh ile konuştuğunu görmek gerçek yaşamınızdaki kimi size özel düşünceleri tamamen değiştirmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada bir ruhun sizi kovaladığını görmek, sıkıştırdığını, zarar vermeye çalıştığını görmek gerçek yaşamınızda tehlikeli, günah sayılan kimi duygu ve düşünceler taşıdığınızı işaret eder.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir