Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ruh Öldürdüğünü Görmek

Rüyada ruh öldürmek ne demek?

Merhaba, geçen gece fazla uzun olmayan bir rüya gördüm ama gün içinde zaman zaman aklıma geliyor ve yardımcı olabilirseniz gerçekten memnun olurum. Rüyama gelecek olursak, kime ait olduğunu bilmediğim bir ruhu cezveyi andıran ağzı kapalı bakır bir kabın içine koymuşum ve onu ateşin üzerinde yakıyorum, aslına bakarsanız ateşi görmüyorum ama rüyamda ateşin üzerinde olduğunu biliyorum.

Yanımda benden boyca ve yaşça küçük olan gerçek hayatta tanımadığım biri var ve ben ona bakır kabın titrediği zaman ruhun öleceğini söylüyordum. Kap titrediğinde içimde anlatamayacağım endişe, korku, rahatlama, tedirginlikten oluşan bir his uyandı. Ruhun öldüğünden emin olduktan sonrasını hatırlayamıyorum, muhtemelen başka bir rüyaya geçiş yapmıştım. Ruh Çağırma var mıydı hatırlamıyorum. İyi çalışmalar.

Rüyanın unsurlar: cezve, bakır, ateş, endişe, korku, rahatlama, tedirginlik

Rüyada ruh öldürdüğünü görmek tabiri

Merhaba, rüyanız aslında çok değerli mesajlar vermektedir ancak hakkınızda hiç bir bilgi vermediğiniz için rüyanın tam yorumunu yapma imkanı yok. Rüyada ruh görmek kendi inanç ve değerlerinizin tehlikede olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Rüyada bakır görmek güce ve iyileşmeye işaret etmektedir. Bilgi ve fikir akışını da ifade etmektedir. Rüyada kap görmek yenilik alametidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir