Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ruhani Varlıklar Görmek

Rüyada ruhani varlıklar neye işarettir?

Dün geceki gördüğüm rüyada yüksek bir binadayım ve bulunduğum bina denize bakıyor, camdan denizi seyrediyorum, bir anda fırtına çıkıyor, denize baktığımda denizden insan şeklinde ruhani varlıklar çıkıyor, fırtına durduğu anda kayboluyorlar, bir süre geçtikten sonra o varlıklar tekrar çıkıyor, onlar çıkmaya başladığı zaman fırtına yeniden başlıyor ve çok korkuyorum.

En sonunda her şey bitiyor ve içime büyük bir ferahlık geliyor, bu olayı hem gece hemde gündüz olarak görüyorum. Bu arada şunu da eklemek istiyorum, ben bu rüyaya benzer rüyaları iki gece üst üste gördüm, diğerinde ise denizde hortum çıkıyordu denizden bulunduğum tarafa geliyordu, etrafımdaki insanları alıp götürüyordu ama bana bir şey olmuyordu, aynı zamanda gökyüzünde de hortumlar çıkıyordu. Bunların bir anlamı var mı?

Rüyada ruhani varlıklar görmek yorumu

Rüyada ruhani varlıklar görmekEmine merhaba, rüyada yüksek bina görülmesi veya yüksek binada olmak rüyayı gören kişinin hayatında ulaşılması zor ve büyük hedefler belirlediğini temsil eder. Denizi izlemek kendine belirlediğin bu büyük hedeflere ulaşmak için verdiğin mücadelenin getirdiği yük ve sende oluşturduğu stresten bir an önce kurtulmak istediğini yansıtmaktadır. Bir anda ortaya çıkan fırtına ise hayatında ani ve büyük bir değişiklik olacağını ve bu değişikliğin ilk başta seni yoracağını ancak sonrasında bunun hakkınızda hayırlı olacağına yorumlanır.

Rüyanın en ilginç kısmı denizden çıktığını gördüğün ruhani varlıklar olup; rüyada ruhani varlık görmek gören kişinin hayatında; gönlü geniş, merhametli, imanı güçlü ve Allah korkusu taşımakta olan kişiler ile karşılaşmasına, onlara yakın olmaya, o değerli kişilerin tecrübesinden ve engin bilgisinden yararlanıp, bilgili bir insan olmaya işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde kendine huzur verecek, yolunu aydınlatacak ve onu mutlu edecek iyi insanların bulunduğuna delalet eder. Rüya sahibinin bu değerli insanların yol göstermesi ve desteği ile manevi zenginliğe kavuşacak rüyayı gören kişiye hem dünyada yeni kısmetlerin hem de ahirette hayır kapıları sonuna açılır. Bu tür rüyalar kişi için iki elemde de mutlu yaşam, huzurlu günler, sevinç ve esenlik ifadesidir. Bu rüyayı gören insanın her işi kolaylaşır, sıkıntıdan kurtulur, her bakımdan mutlu olur. Yaşamı kederden uzak, üzüntü olmadan ve sıkıntısız geçer, beladan emin olmaya, hayra ve berekete yorulur.

Aynı rüyayı birden fazla görmek o rüyanın anlamının güçlü bir mesaj verdiğini temsil eder. Dikkat ederseniz diğer rüyada hortum çıkıyor, herkesi alıp götürüyor ama siz kalıyorsunuz, bu sahip olacağınız manevi zenginlik ile korunduğunuzu / korunacağının delilidir.

“Rüyada Ruhani Varlıklar Görmek” için 4 yanıt

Her gece rüyamda aynı varlığı görüyorum, dün gece rüyamda benden birisini öldürmemi istedi, bende öldürdüm. Ailem neden öldürdüğümü sorduğunda onu gösterdim ve ‘öyle istedi’ dedim. Ailem onu görmüyordu. Daha sonra duvara kanla bir şeyler yazdım. Ve uyandım, anlamı nedir bu rüyanın?

Eda merhaba, gördüğün rüya iki açıdan önem taşımaktadır. Birincisi gerçek hayatının birileri veya bir şeyler tarafından kontrol edildiğini ve şartların seni istemediğin şeyler yapmaya zorladığını anlatmakta, ikincisi önemli konu ise bu rüyaları tekrar tekrar görmen konunun önemini vurgulamaktadır. Lütfen sakin kafayla yaşamını bir sorgula ve bu rüyanın mesajını kontrol et.

Rüyamda her zamanki gibi okula gitmeyip yangın merdiveninde oturuyordum, telefonla uğraşıyordum, geceydi ve karanlık idi. Sonra bir varlık, şapkamı takmıyordum şapkamı kapatıp geri gitti, bu varlığı videoda kalan telefonumdan görüyordum, sonra uyandım, uyandığımda saat 02:06 mıydı neydi, sanki bana yardım etmişti. varlık kapşonluydu.

Rüyamda annemlerin evindeyim.Tanıyor oldugum birisi ama suan aklıma gelmiyor o kişinin bir kitabi var cinlerle ilgili büyü kitabı.O kişi büyü yapıyor kendine sonra o kişiye ne olduğunu bilmiyorum. O kişinin kim oldugununda kestiremiyorum.Sonra kardeşim o kitaptan aynısını yapıyor ve gidiyor yok oluyor ben delikere dönüyorum bulamıyorum kardeşimi. Sonra o kirap yerde duruyor ne yapıcam derken kitapda bulurum belki diyip kitabı karıştırıyorum en son sayfasında arapca harf var nun harfi varsonra onu söylüyorum nun diyorum ve birisi geliyor karsıma kim olduğunu bilmiyorum diyorum ona katdeşim yok ne olur kardesimi bulalım iyileştirelim onu diyorum sonra o bişeyler yapıyor diğer odaya geçiyoruz falan kardeşim ortaya cıkıyor tuvaletten cıkıyor boyle cok kotu göğsünü tutuyor sanki kusmuş gibi kötüydü, ona cok kızıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir