Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ruhtan Kaçmak

Rüyada ruhtan kaçmak ne demektir?

Merhaba, 31 yaşında bayanım, evliyim, muhasebeci, çocuğum yok. Rüyamda dizlerime yetmiş tanımadığım genç bir erkek var. saçını okşuyorum, erkeğin saçları sarı. saçının içinde çok bit vardı, bitleri görünce tiksiniyorum. saçına dokunmak istemiyorum. nasıl temizlerim çok var diye düşünüyorum.

Sonra bir bayanla el ele koşarak kaçıyoruz. bayanı tanıyormuşum ama kim bilmiyorum. o bayan ruhlarla konuşabiliyormuş, konuşabildiği için peşimizde insan görüntüsünde 2 ruh bizi kovalıyor konuşmak istiyorlar. bir ara bize çok yaklaştılar. kaçarken aramızda fazla mesafe yok. koşarken içimden o görüyor ve onları duyuyor ben de görüyor ve duyuyorum diye şaşırıyorum. Lütfen ruhtan kaçmak ne demek açıklar mısınız?

Rüyada ruhtan kaçtığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada sarı saç, sarı saçlı biri veya sarışın birini görmek hayattan zevk almak ve onu dolu dolu yaşamak için biraz daha hızlı atak olmanız gerektiğini işaret eder. Sarı saçı okşamak ise gösterdiğiniz gayreti simgelemektedir. Rüyada bit görmek rahatsızlık geçireceğinize yorumlanır, çalışmaktan yorgun düşebilirsiniz.

Rüyada ruh görmek kendi inanç ve değerlerinizin tehlikede olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Rüyada ruhtan kaçmak, bir ruhun sizi kovaladığını, sıkıştırdığını, zarar vermeye çalıştığını görmek gerçek yaşamınızda tehlikeli, günah sayılan kimi duygu ve düşünceler taşıdığınızı işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ruh görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ruhtan Kaçmak” için 3 yanıt

Rüyasında kaçtığını görmek
Tam hatirlayamamakla birlikte ruyamda birinden veya ruh gibi bir şeyden kaçıyordum. Kocaman malikhane gibi bir yerdeydim, dar bir yerden alt kata indim, tanımadığım bir kaç adam vardı. Oraya inince tahtalar sallandı ve orası çöktü ama bana bir şey olmamıştı sanki. Daha sonra uyandım, rüyam ne anlama geliyor acaba?

Çok kasvetli bir hava vardı, dışarıda eski yıkık dökük bir ev vardı, yanımda biri var ama yüzü gözükmüyor, eve giriyoruz etrafta bir sürü yüzleri olmayan ruhlar var, üzerimize geliyorlar, kaçıyoruz dışarı çıkmayı basariyoruz. Sonra birden evin içine tekrar geri dönüyoruz, kalabalık büyük yuvarlak bir masada oturuyoruz, yanımda ruhlar var, bir şeyler söylüyorlar ama anlamıyorum, yanimdaki ruh elimi tutuyor, yukariya tavana bakıyorum yukarıda da bir sürü ruhun uçtuğunu görüyorum, daha sonra uyandım.

Annemle beraber bi odadaydık bi şeyler hakkında konuşuyorduk ki birdenbire böyle ruh mu desem ne desem çok öfkeli ve korkunçtu bize saldırmayı çalıştı ilk başta anneme en çok sonra daha dikkatlice o sırada ruha bakıp bi şey yapmak istedim annemi kurtarmak için ama her şey Biran bitiyor yani ruhlar gittiğini sanıyorum tam yatağıma girince yine dönüp bu sefer bana saldırmayı çalışıyorlar anneme bağırıyorum yardım et diye hatta ilk başta korkuyorum ama sonra korkumu bırakıp ruhun gözün içine bakıyorum ve kendimi çok güçlü gösteriyorum bi tür ki ruh benden bile korktu ve peşimi bıraktı ve yine anneme gitti ben de yine annemi kurtarmayı koşuyordum ta ki gördüm annem salonda oturuyor salonda bitane küçük bi kapı vardı kapının arkasında öfkeli ruhların mekaniydi bi baktım kendisi kendi ayağınla oraya gidiyor durdurmayı çalışıyorum beni takmıyor bile kızdı hatta karışma bana diye ben de tamamen umudumu kestim annemden ve dedim ben seni sadece korumak isterdim naparsan yap dedim ve sonra yerimde durdum ki biran pencereden uçan bi adamı gördüm yaşlı değildi sanki onu gerçek dünyada tanıyormuşum gibiydi bi baktım belimden tuttu ve evden çıkardı uçuyorduk ama ne fazla alçaktı ne fazla yüksek ilk başta biran heyecan yaptım nasıl uçuyoruz diye ama sonra anladım ve iyi oldu adamın amacı beni korumak gibi bi şeydi sanki ve o sırada birbirimize aşık olmuştuk şimdi tam olarak bu rüyanın tabiri ne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir