Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ruhla Konuştuğunu Görmek

Rüyada ruhla konuşmak neye işaret eder?

Rüyamda arkadaşımın evindeydik, arkadaşın yatağı o kadar büyüktü ki 3 kişi yatabiliyorduk. Ruhumun önce banyoda olduğunu anladım, sessizce banyoya yöneldim fakat karşıdan geldiğini gördüm. Karşıya doğru yürüdüm ve ruhumun içinden geçtim. Ruhumun gittiği odaya yöneldim, oturuyordu ve ben de önünde diz çökmüş onunla konuşuyordum. Onu ne kadar zamandır beklediğimi söylüyordum ve çok mutlu, heyecanlıydım. Bu ne anlama geliyor? teşekkürler şimdiden. Rüya ayrıntıları: insan ruhu, ruh ile konuşmak, arkadaşın evi, banyoya gitmek, diz çökmek.

Rüyada ruhla konuşmak nasıl yorumlanır?

Rüyada ruh görmek kendi inanç ve değerlerinizin tehlikede olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Ruhunun vücudundan ayrıldığını, ruhunun vücudundan çıktığını görmek bir iç suçluluk duygusu yaşadığınızı gösterir. Bir ruh ile konuştuğunu görmek, ruhla konuşmak gerçek yaşamınızdaki kimi size özel düşünceleri tamamen değiştirmeniz gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Ruhla Konuştuğunu Görmek” için bir yanıt

Rüyamda babam yanıma geldi, tuvalette birilerinin olduğunu söyledi, gidip beraber baktık, 4 tane çocuk, bunlardan ikisi siyahi, ikisi normal, ruh olduklarını söylediler “bu evde bizi çeken bir şey var” dediler, çocuklar 9- 10 yasları arasındaydı, “burada durmamız lazım bız, ALLAH TARAFINDAN GONDERILDIK” GIBI CUMLELER DUYDUM BU NEYE ISARET BENI BILGILENDIRIRSENIZ SEVINIRIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir