Rüyada ruhların hareket ettiğini görmek

Rüyada ruh görmek neye delalet eder?

Rüyada ruhların hareket ettiğini görmekRüyamda evimde salondaydım, birden bire yerin altından ruhların dışarı çıkmak yada yere ayak basanı yanına çekmek için hareketlendiğini gördüm. Ruhların yerden çıkarılmış başlarını görüyordum ama çok net değildi. Kendimi dışarı zor alttım. Sonra bu durumun sadece bizim evde değil her yerde olduğunu anladım. Tüm insanlar binaların en üst katında kalıyorlardı. Aileden sırayla ölenleri gördüm. Babamın yere uyumak için yatacağını gördüm, herkesi tüm aileyi bir arada tutmak için dışarı çıktım teyzemleri halamları aradım. Babaannemin yatağını gördüm yerden yukarıda beyaz çarşafları vardı. daha ileri gittiklerini anladım ruhların artık ara katlarda da ölümlere yere yerin altına çekilmiş insanlar vardı. Sonra evime geldim salonun kapısını açtığımda karşımda kendi ruhumu gördüm, siyahtı diğerleri gibi sadece başı dışarıda değildi tüm vücudu dışarıdaydı, beni almak istiyordu, ayağımla onu itmeye çalıştım. Bu kadar şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada ruhların hareket ettiğini görmek tabiri

Değerli okurum, gördüğünüz rüya kendinizin ve sevdiklerinizin ( ya da yakınlarınızın) sahip olduğu değerlerin (maddi – manevi) tehlikede olduğunu düşündüğünüzü veya bazı gelişmelerin sizi bu yönde düşüncelere sevk ettiğini temsil etmektedir.

Bu tür düşünce dalgalanmaları insan yaşamında ortaya çıkabilmektedir. Günlük yaşamınızı olumsuz etkilemedikleri, sizi karamsarlığa, umutsuzluğa veya sinir bozukluğuna sevk etmediği sürece önemli değildir. Aksi takdirde önlem alınmalı, sizi bu düşünceye sevk eden durum gözden geçirilip önlem alınmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir