Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ruhsat Görmek

Rüyada araba ruhsatı neye işaret eder?

Adım Ayhan yaşım otuz dokuz. Rüyamda kız arkadaşımın küçük kızıyla bir yapı markete gittiğimi ve market personeliyle sözlü tartıştığımı daha sonrada onların polisi aradığını ve benim çocuğu da alarak mağazayı yürüyerek terk ettiğimi gördüm. Yolda benim peşimden ayrılmayan o personel ile bana dokunup durdurmak istediğinde de “fiziki temasta bulunamazsınız” dedim, müdürleri de “dokunalım bakalım ne olacak” dedi, her bana dokunanı tutup farklı şekillerde yere attım. Minibüslerin geçtiği benimde bildiğim o yapı markete hiçte yakın olmayan bir yolda yürüyüp çocuğu araca bindirdiğimi gördüm.

Çocuğu araca bindirdikten sonra hiç peşimi bırakmadan peşimden gelen market müdürü ve elemanlarıyla sözlü tartışmaya girdiğimi, onlarla tartışırken bir personelin kapıyı açarak o arada görmediğim bir araca benim aracımın ruhsatını alıp ruhsat bilgilerimi verdiğini gördüm. Duruma müdahale edecekken gelen araç hareket etti, aracın arkasına baktığımda mavi renkli plan bu aracın arkasında 0999 701 16 59 numarasını gördüm, o esnada araç oradan hızla uzaklaştı, nasıl olduysa çocuğun annesi kız arkadaşım bir anda tartıştığımız yerde belirdi ve oda tartışmaya katıldı.

Biz sözlü tartışmaya devam ederken arabanın şoför kapısını ve camını açık bırakan market personeli yüzünden birisi aracımı çalıp kaçtı, aracı kovalamaya başladım ve o anda fark ettim ki aracımı çalıp içinde çocuğu da kaçıran kişi, o tarif ettiğim mavi aracın peşinden gitti ve yol çalışması olan çıkmaz sokağa girdi, fakat çıkmaz sokağa girdiğinde Pendik semtinde bulunan veterinerin içlerinden yol vermişler araçla oraya girdi ve gözden kayboldular. Bende onların saptığı yere gittiğimde çok uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımı gördüm, kapalı bir bayanı metalik gri renkli bir araca bindiriyordu, ona “bu yol nereye çıkıyor? diğer ucu ne tarafta” dedim oda bana “bilmiyorum git de bul” dedi.

Arabaya binen kapalı genç kıza sordum, oda “bilmiyorum” dedi, bende çocuğun anası olan kız arkadaşıma bağırıp duruyordum hem aracı kovalarken hemde orada soru sorarken neden çocuğun yanına bendinde indin diye, kafayı tırlatmak üzereydim, devamlı olarak da “gitti çocuk, gitti, gitti çocuk gitti” diye ağlıyordum, tam o esnada uyandım. Bu rüyanın yorumu nedir acaba, mümkünse cevaplar mısınız. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada ruhsat görmek nasıl yorumlanır?

Ayhan merhaba, rüyanızı oldukça detaylı anlatmışsınız ama hakkınızda bilgi vermeyi unutmuşsunuz? en azından cinsiyetiniz, yaşınız, işiniz çok işe yarardı. Bu bilgiler olmazsa sadece genel bilgiler verilebilir.

Rüyada bir yapı markete gitmek rüyayı gören kişinin yeni fikirler için beyin fırtınası yaşadığını ve çeşitli seçenekleri aklından geçirdiğini ve bir an önce bir karar verip rahatlamak istediğini ifade eder. Rüyada biriyle tartışmak uyanık hayatta rüya sahibinin önceden beri devam eden bazı sıkıntıları olduğunu belirtir ve bu çözülmemiş sorunları hallederek, sorunu kapatmak gerektiğine delalet eder. Buraya kadar olanlar sizin gerçek hayatınızda bir sorunu çözmek veya yeni bir atılım yapmak için çabaladığını ancak bunun sizde büyük bir gerginlik yarattığını anlatmaktadır.

Rüyada ruhsat görmek rüyayı gören kişinin bir şeyi yapmak ya da bir şeye başlamak için bazı şartları yerine getirmesi gerektiğine işaret eder. Araba ruhsatı, inşaat ruhsatı bu anlamda yorumlanır. Rüyada ruhsat almak veya bir ruhsat aldığını görmek rüya sahibi kişinin zor bir dönemden geçtiğini ancak daha fazla gayret göstererek bu zorluğu aşacağına tabir edilir. Rüyada ruhsat kaybetmek rüyayı görenin şu anda önemli kararlar vermekten kaçınması ve mümkünse bazı şeylere bir süre ara verip kendini toparladıktan sonra işlere kaldığı yerden devam etmesi gerektiğine işaret eder.

Yapı market personelinin senin araç ruhsatı bilgilerini alması aslında senin yapmayı planladıkların hakkında takip edildiğini anlatmaktadır. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise gerçek hayatında bir kayıp yaşamamak, bir zarara uğramamak için daha dikkatli ve daha planlı olmak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir