Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ruhun Bedenden Ayrılması

Rüyada ruhun bedenden ayrılması neye çıkar?

Merhaba, 2 ay önce gördüm bu rüyayı ama aklımdan hiç çıkmıyor. Rüyamda ruhumun bedenimde çıktığını gördüm. Rüyamda tanımadığım birisi geliyor ve “haydi gitme zamanı geldi” diyor, ruhumun bedenimden ayrılıp yükseldiğini görüyorum, bedenim yerde düşen bir elbise gibi yere düşüyor ama gülümsüyorum yinede. Sonra birden mezarın içindeyim, altıma bir bez serilmiş ve mezarda 1 den 10 a kadar sayılar var, lambada var, kefenim siyah.

Sonra sorguya çekiliyorum, yanıt verdikçe kefenim beyazlıyor. Altımdaki sayılar soru sayısıymış, 8.soruya da yanıt veriyorum kefenim tamamen beyazlıyor. Başımdaki örtü siyah kalıyor 9 ve 10. soruyu cevaplayacaktım ki uyanıyorum, o yüzden başörtüm siyah kalıyor. Mezara ilk girdiğimde annemde sorularda yardımcı oluyordu, yalnız sorgu melekleri ne soruyor bilmiyorum ama yanıt veriyorum. Mezar aydınlık ferah, çok kolay yanıt veriyorum, altımdaki sayılar çok dikkatimi çekti, çok etkilendim. yorumlarsanız sevinirim

Kimden: melisa
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:27
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu,umutlu
Anahtar kelimeler: mezarlık,kefen

Rüyada ruhun bedenden ayrılması neye yorulur?

Melisa merhaba, bu çok çok değerli rüyayı bizlerle ve dostlarımızla paylaştığın için teşekkür ediyorum. Yorumum inşallah sana yardımcı olur.

Ruhunun vücudundan ayrıldığını görmekruhun vücuttan çıktığını görmek bir iç suçluluk duygusu yaşadığınızı gösterir.

Rüyada mezara girmek genel olarak kişinin işlediği günahlar ve yaptığı hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder. Kişinin rüyasında mezara girmesi onun gerçek yaşamında oldukça rahatsız eden bir sorunun çözümü için gerekli bilginin aslında kendisinde olduğunu, boşu boşuna başka yerlerde arama yaparak vakit geçirmemek gerektiğini, içindeki bu bilgi ve gücün farkında olarak ona göre davranmak, hem bu dünya için yapılması gerekenleri zamanında yapıp hemde ahiret için hazırlıklı olmak gerektiğine yorumlanır. Rüyada mezara girmenin derin çözümlemesi ise aslında yaşamın maddi ve manevi yönleri arasında denge kurmak arayışını temsil etmesidir.

Rüyada sorgu meleklerini görmek, yaptığın her şey, söylediğin her söz ya da aklından geçen niyet için bir kez daha düşünüp sonradan pişman olacağın bir şey yapmamak gerektiğine yorumlanır.

Rüyanızda gördüğünüz sayılar gerçek hayatta sizin hakkınızda çok önemli bilgi verebilir ve bu nedenle rüyalarda görülen sayılar çok dikkatli analiz edilmeli bunun sizin için bir şey ifade edip etmediği araştırılmalıdır. Rüyanızda sekizinci soruya kadar yanıt veriyor sonra uyanıyorsunuz, demek ki 8 bir eşik sayı ve içgüdülerine, sezgilerine güvenmek gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir