Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ruhunu Şeytana Satan Birini Görmek

Rüyada ruhunu şeytana satan birini görmek neye işarettir?

Merhaba, 23 yaşında, kadın, üniversite öğrencisi. Sinirli günler geçiriyorum. Bekarım. Annemle kavga edip uyuduğum bir esnada çok rahatsız edici bir rüya gördüm. Rüyayı akşam 21:00-00:30 saatleri arasında gördüm, rüyam çok kısa hemen anlatayım.

Rüyamda birden uzun boylu ince ve uzun saçlı bir adam beliriyor ve bir topluluğa bir şeyler anlatıyor. Kirli sakalları var ama anlatırken güzel şeyler söylüyor, iyilikten bahsediyor, sonra arkasından alay eder tarzda gülüyor, insanlara sözde ders veriyormuş gibi görünüyor. Gevşek hareketlerde bulunuyor, gülerken sağa sola dönüp gülüyor ama bir yandan sanki iyi şeyler anlatıyor gibi yapıyor. Yanımdaki arkadaşaıma “bu adam kim ve ne yapmak istiyor” diyorum, arkadaşım ise “bu adam ruhunu şeytana satmış, şu anda şeytanın istediklerini yapıyor, insanları kandırıyor” dedi. Aniden uyandım, ben çok korkmuş hissettim.

Rüyada ruhunu şeytana satan birini görmek tabiri

Buse merhaba, bu son derece değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Gördüğün rüyanın sana (aslında tüm insanlara) vermek istediği mesaj; akıllı ol, aklını kullan, kendini iyi yetiştir, iyi ile kötüyü, doğru ile yanlışı ayırt etmeyi öğren, çünkü ortalık bu tür şeytanın kölesi olmuş kötü insanlarla dolu diyor.

Gerçekten de günümüzde ortalık kişisel çıkarlar, egolar, bitmez tükenmez hırs yüzünden şeytana uyan, onun kölesi olan, belki de bilerek ruhunu şeytana satan insanlarla dolu. Bunun için biraz dikkatle çevreye bakmak yeterli; engelli yerine park eden insan mı? bir engellinin özürlü arabasını çalan hırsız mı? sokakta kendi halinde yatan bir köpeğe tekme atan birini mi? şahsi çıkarı için karşısındakinin gözünün içine baka baka yalan söyleyen mi? ya da kişisel egosunu tatmin etmek için inandığı değerleri dahi göz göre göre çiğneyen başkaları mı? kötülük adına aklınıza ne gelirse çevremizde bunlardan bol miktarda var ve bu kötülerin sayısı her geçen gün artıyor.

Bana göre gördüğün rüya sen ve diğer iyileri uyarmak amacı taşıyor. İyilerin sayısı kötüleri geçmezse dünya devamlı kötüye gidecek, bunun için iyilerin biraz daha fazla gayret göstermesi gerekiyor.

“Rüyada Ruhunu Şeytana Satan Birini Görmek” için bir yanıt

Lütfen rüya iyilik, rüyada kötülük, kötü kalpli birini görmek konularında rüyalarınızı ve rüyada sonra neler olduğunu paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir