Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ruhunun Bedeninden Ayrıldığını Görmek

Rüyada ruhunun bedeninden ayrılması ne demek?

Rüyada uyuyorum, herkes uyuyor, birden bedeninden bir şey çekiliyor gibi hissediyorum, ruhum bedenimden çıkıyor ben kelime şehadet getiriyorum, o heyecanla ilkin yanlış okuyorum sonra doğru okuyorum ve uyanıyorum, anneme sarılıyorum annem “çok kafanı yoruyorsun” diyor, ben tekrar uyanıyorum. 23, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada ruhunun bedeninden ayrıldığını görmek tabiri

Rüyada uyuduğunu görmek sevdiğiniz insanlarla mutlu, güzel bir hayat geçirmek anlamına gelir.

Rüyada ruh görmek kendi inanç ve değerlerinizin tehlikede olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Ruhunun vücudundan ayrıldığını görmek bir iç suçluluk duygusu yaşadığınızı gösterir. Ruhun ruhun vücuttan çıktığını görmek hayatınızda sizin için önemli olan birini veya bir şeyi kaybettiyseniz onun yansımasını gösterebilir. Bu kayıp sizi, kendinin bile fark edemediği kadar fasla üzmüş olabilir ki bu rüya o duygunun tezahürü olabilir. Bunu iyi analiz ederek zihninin sizi nerelere sürüklediğini tespit edebilirsiniz.

Rüyada kelime-i şehadet getirmek en hayırlı rüyalardan biridir ve Rüyasında kelime-i şehadet getirdiğini görmek dünya ve ahiret yaşamında hayra ermeye işaret ederken aynı zamanda inancında güçlenmeye, iman tazelemeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada anneyi görmek öz değer ve öz benliğinin farkında olduğunu ve annenizden aldığınız yüce değerleri geliştirme yolunda ilerlediğini temsil eder. Rüyada anayı, anneni mutlu, sağlıklı, güler yüzlü görürseniz bu çok hayırlı bir rüya olup, hayatınızda mutlu gelişmelere yorumlanır. Annenize sarılmanız hayatta ondan daha fazla ilgi, daha fazla şefkat beklediğinizi simgeler.

“Rüyada Ruhunun Bedeninden Ayrıldığını Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar. evliyim, dun gece ruya icinde ruya gordum, ruyamda annem yanimda yatiyordu ve ruya gordugumde 3 harfliler yuzunu gormediklerim beni bogmaya calisiyorlardi, bagiramiyordum, ellerim uyusmus sekilde anneme dokunmaya calisiyordum, ruyamda kovma, kelmeyi sehadet getirdim, o ruyada anneme Ezan sesi acin uyanim diye bagiriyordum, ruya icindeki ruyadan uyaniyorum sonra sakinlesiyorum,, kendimi bosluga birakiyorum uyuyorum, ruyada yine ayni sekilde korkutuyorlar beni, bu sefer gercekten uyaniyorum, esimi yanimda gorunce sakinlesiyorum. 26, Kadın, Evli, Çalışıyor

Rüya içinde görülen rüyalar en değerli rüya sınıfındandır ve bu tür rüyalar hemen gerçekleşir. Gördüğünüz rüya bir sebeple yaşamınızın alt üst olduğunu fakat güçlü inancınız ve dualarınız ile bundan kurtulacağınızı anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir