Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ruhunun Çıktığını Görmek

Rüyada ruhunun çıktığını görmek ne demek?

Bu rüyamla ilgili olduğundan 2 rüya birden yazacağım. Babaannem ölmeden 1 yıl önce aynı gün rüya günlüğüme yazmıştım rüya mı. Babaannem yatağında yatıyordu ve vücudundan ışıltılı bir şekilde sanırım ruhu çıkıyordu, sonraki gün (rüyamda sonraki gün) herkes ağlıyordu ne olduğunu sorduğumda öldüğünü söylemişlerdi. Bu rüyayı gördükten 1 sene sonra aynı günün gecesi bir kere daha gördüm aynı rüyayı uyandığımda ise gerçekten ölmüştü.

Bundan 3-4 ay sonra lise sona geçtiğimi gördüm her 1-2 ayda bir görüntü geliyordu rüyamda gözümün önüne bir sahne gibi rüyamın sonunda üniversite sınavında başarısız olmuş ve hayatımın amacı gitti diye üzüntülü ve keşke olmasaydı diye uyandım (şimdi lise sondayım) ve o 1-2 ayda bir olan görüntüleri (sahne gibi olan kesitleri) yaşamımda günlük hayatımda görmeye başladım. Bir görüntü bir sohbet bir sınav veya bir yer ya da 2’si 3’ü birden oluyor. Tırsmaya başladım biraz bunun anlamı kötümü yoksa tersi çıkar diye iyimi bilemedim babaannemin ölümü gerçek oldu çünkü.

Takma isim : Relocks
Yaşınız : 17
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Umursamaz şekilde monoton diyebilirim sanırım
Anahtar kelime : okul hayatım , üniversite sınavı ve babaannenin ölümü

Rüyada ruhunun çıktığını görmek neye yorulur

Ben ölümün çok nadir haller dışında rüyada görüleceğine inanamıyorum. Çünkü ölümü sadece Allah bilir. Peygamberlere dahi ölüm zamanı hakkında bilgi verilememiştir. Dolayısıyla babaannenizin vefat edeceğini 1 yıl önceden gördüğüne olan inancını terk etmelisin.

Öte yandan rüyanın bilimsel açıklamasında insanın ruh halinin yansıması olduğu söylenmektedir. Sizin beyninizin derinliklerinde sınavda başarısız olma olasılığı varsa bu rüyanıza yansımıştır. İstedikten ve hakkını verdikten sonra yapılamayacak şey yoktur. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ruhunun Çıktığını Görmek” için bir yanıt

Ben dün uyudum ve kapının arkasından bembeyaz bir kadın bana bakıyordu ve ruhum kalktı ona dogru gitti ve o kactı sonra annem geldi annem bana dedi ki “dışarı çıkarken dikkat et” dedi ve gece 5 de uyandım anlamı nedir, Karabasan mıydı o.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir