Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ruj Görmek

Rüyada ruj görmek nedir?

Rüyamda benim yatağımda yatmış bir kadın gördüm. Kadın siyah saçlı beyaz tenli ve kırmızı rujlu bir kadındı, yatağımda yatıyor ve bana bakıyordu, kadın aşırı derecede güzeldi en çok dikkatimi çeken özelliği de kırmızı rujlu dudaklarıydı. serhat, 19, Erkek, Bekar, Çalışmıyor, normal.

Rüyada ruj görmek tabiri

Rüyada ruj görmek gerçek yaşamda bir değişim işaretidir. Rüyayı gören kişinin hayatında bazı değişiklikler olacağını ve bunların o kişiyi mutlu edeceğini gösterir. Ruj sürmek, ruj kullanmak erkekler için kötü yönde değişim, kadınlar için olumlu gelişmelere işaret eder. Rüyada ruj sürmüş kadın görmek, kısa bir zaman sonra çok güzel bir olayla karşılaşacağınıza işaret eder. Ruj izi veya ruj lekesi görmek kişinin hayatındaki bir değişikliğin sebebi konusunda bilgi verir ve rüyadaki diğer unsurlarla birlikte açıklanır.

Ruj rüyalarında rujun rengi çok önem taşır

Rüyada ruj görmekRüyada kırmızı ruj görmek ani gelişecek, heyecan verici bir olayı yana tanışmayı temsil eder. Rüyada yeşil ruj görmek, huzurlu bir ilişki ya da ev hayatında mutlu günlere işaret eder. Rüyada pembe ruj görmek, bekarlar hızlı gelişecek bir ilişki sonunda hayallerindeki evliliğe, evliler hayallerini süsleyen güzel olayları gösterir. Rüyada siyah ruj görmek, seni seviyorum ama ifade edemiyorum mesajı verir. Rüyada mor ruj görmek, saygılı, seviyeli bir ilişkinin işaretidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir