Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Rus Bayan Arkadaş Görmek

Rüyada Rus bayan arkadaş görmek neye işarettir?

İyi günler, ben 30 yaşında makine tasarımcısıyım, Rusya’da yaşayan bayan bir arkadaşım var, İslamiyetle ilgileniyor kendisi, geçen hafta salı günü onunla tartıştık. Ben aynı gece onun Facebook profilini rüyamda gördüm, profilinde (İstanbul ve MUHAMMEDSALLAHUTEALA) yazıyordu, rüyayı görünce irkilerek uyandım ve uyandığımda saat 05:33 dü, yorumu nedir acaba?

Rüyada Rus bayan arkadaş görmek yorumu

Merhaba, rüyanız iki anlam taşıyabilir. Birincisi gerçek yaşamınızda kafanıza taktığınız kimi şeylerin uykuda beyniniz tarafından senaryolaştırılmış yansıması olabilir ve sizin bilinç altınızda onun İslamiyet ile ilgilenmesini, İstanbul’a gelmesini düşündüğünüzü, istediğinizi gösterebilir. Bence bu açıklama sizi ilgilendirmektedir.

İkinci alternatif ise, klasik yorum olarak,
Rüyada facebook , facebook sitesini gezdiğini görmek, facebook da sayfa açtığını görmek Çocukluk, aile, ölü yakınları veya bastırılmış anılar ve duygular ile ilgili, bitmemiş duygularınızın var olduğu anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Rus Bayan Arkadaş Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir otobüste şehir esnasında gidiyoruz, otobüsün sadece ön iki sırasında 8 kişi kadar insan var. Otobüs şoförü ve bende öndeki hostes koltuğu tabir edilen tek koltukta oturuyorum. Otobanda giderken bir taksi görüyorum, içindeki insanlar Rusça konuşuyor, şoföre kızgın bir şekilde Rusça bir şeyler söylüyorlar, sonra dönüp gidiyorlar, şoförde gülerek yola devam ediyor.
Sonra sahne değişiyor ve otobüste sadece ben varım ve ben sürüyorum. Dik bir yoldan yavaş yavaş otobüsle çıkıyorum, yolda şeritler var ama şeritler sert otlardan yapılmış. O yoldan çıkarken bir insan yol kenarından çimlerle uğraşıyor ve ona bir insan ne yapacağını anlatıyor, “bu böyle olmaz, söylüyorsun ama nasıl olacağını söyle” diyor. O konuşma bittikten sonra ben yine yalnız yola devam ediyorum ve dik yolu bitirmeden rüyam bitiyor.
34, Erkek, Birlikte yaşıyor, Çalışmıyor, mutlu , korku, endise, gergin, düşünceli.

Rüyada otobüs yolculuğu yaptığını görmek, bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgelerken gördüğünüz taksi şoförü ile Rusça konuşan kişiler arasında geçen konuşma ve olaylar bazı iç karışıklıklar yaşamakta olduğunuzu, iç huzuru bulamadığınızı veya karşılaştığınız çatışma olayını simgelemektedir.
Rüyada otobüs kullandığını görmek uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla görüşeceğinizi bildirirken diğer olaylar bu dostlarınızdan yaşamınızdaki bazı konular hakkında destek, bilgi ya da tavsiye alacağınızı ancak sonunda yine bildiğiniz yoldan ilerleyeceğinizi temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir