Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Rusya’da Gezdiğini Görmek

Rüyada Rusya’da gezmek ne demek?

Merhaba, rüyamda Rusya’da dalgalı bir deniz kenarında gezerken metroya bindim. İneceğim yerden yanlışlıkla bir sonraki durakta indim, yabancı gelen bir yer olduğu için tekrar metroya binerek inmem gereken yerde indim, sahil tarafıydı, hava kötüydü, araba yolları göl olmuştu yağmur sularından. Montunun kapüşonunu taktım üşüyordum ve yürümeye devam ettim. Bu rüyanın tabiri nedir? Teşekkür ederim.

Kimden: Salih
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: umutsuz
Anahtar kelimeler: Rusya’da gezmek,metroya binmek

Rüyada Rusya’da gezdiğini görmek neye yorulur?

Salih merhaba, rüyada Rusya’da olmanız, ufuklarını genişletmeye, manevi olarak yeni tecrübelere ihtiyacınız olduğunu gösterir. Rüyada deniz kenarı görmek, sahil, kıyı, plaj, kumsal görmek, sizin iki ayrı yönünüzü veya özelliğinizi ifade eder. KUM sizin mantıksal dünyanızı, aklı başında olmanızı, düşünce dünyanızı yani manevi ve ruhsal durumuzu temsil ederken SU ise sizin mantık dışı , akılla ilgili olmayan, sizin duygusal, kararsız, değişken, sabit olmayan, oynak ve bir dalda durmayan yani dengesiz kişilik yönünüzü ifade eder.

Rüyada metroya binmek, metroya bindiğini görmek, metro ile gitmek, metro ile gittiğini görmek, metro ile seyahat etmek, metroyla seyahat ettiğini görmek çok önemli bir rüya olup, gerçek yaşamınızda kendinizin gizli yönlerini keşfetmeye uğraştığınızı simgeler. Rüyada gitmek istediğiniz yere ulaşırsanız gizli yönlerinizi keşfedeceğinizi simgeler.

“Rüyada Rusya’da Gezdiğini Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda rusya ile savaşıyorduk ve biz kazanıyorduk ve tanıdığım insanlarla rusyada geziyorduk okulların bahçesinde dolaşıp fotoğraf çekiniyorduk ve yerlerde kar vardı

Mehtap selam, rüyada savaş görmek iyiye yorulmaz; karışıklık, sıkıntı, tartışma, gerginlik işaret eder. Ancak savaşı ülkemizin kazanması iyiye işaret olup, ülkemizde bu durumların sona ereceğine işaret etmektedir. Rüyanın son bölümü ise hayırlı gelişmelere işarettir, bakınız rüyada kar görmek sayfası.

Merhaba rüyamda Rusya’da bir kurum da bir Rus gibi çalışıyordum. Polisler yabancı olduğumu anlamasinlar diye kaçıyordum. Sonra aynı yerden telefonumu alıp kız kardeşlerimi arıyormuşum. Onlarla arabayla gelmişiz güya o ülkeye tabii ki babam peşimize düşmüş bizi bulmuştu. Sonra büyük bir meydanda ben babamı ve kardeşlerimi görüp turist gibi çevreye bakıyoruz ve ben büyük büyük kiliseleri görüp storye atıyordum. Ama dört bir yanımızda büyük ve görkemli yapıda kiliseler var. Orada da bitti.
Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir