Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Rusya’ya gitmek

Rüyada Rusya’ya gittiğini görmek neye işarettir?

Merhaba hocam, ben rüyamda Rusya’ya gitmişim, önce arkadaşımla Rusya da olduğumuzu gördüm, sonrada taştan yapılmış üstü delikli düşme riski yüksek 20 30 kişi vardık, yabancı insanlarla ne olduysa arkadaşım birden kayboldu, düştü mü ne oldu bilmiyorum ve bir daha da onu bulamadım.

Arkasında ben yürümeye başladım, köprünün yarıya kadar düşmeden birden uzaktan bir adam “gelmeyin” diye  el işareti yaparak bizi uyardı, neyse bizde köprüden düşmeden geri döndük, o kadar. Rüyada Rusya’da olmak ne demektir hocam.

Rüyada Rusya’ya gitmek yorumu

Gördüğünüz rüya önemli mesajlar vermekte ve gerçek yaşamınızda aile bağlarının zayıfladığını, belirli değerleri büyük kentte yaşama ideallerinize tercih ettiğinizi ve kendinizin – hayatınızın kimi yönlerini unuttuğunuzu ve bunun eksikliğini duyduğunuzu temsil etmektedir.

Rüyada Rusya’ya gitmek, reel yaşamda ufuklarını genişletmeye, manevi olarak yeni tecrübelere ihtiyacınız olduğunu gösterir. Rüyada arkadaşını kaybetmek geçmişteki kimi günlere özlem duyduğunuzu simgeler. Rüyada köprü görmek hayatta yaşayacağınız zorlukların üstesinden geleceğinize işaret eder. Ancak sizin köprüden geçmeyip köprünün yarısından geri dönmeniz hayatınızda karşınıza çıkan sorunları çözmek yerine onlardan kaçmak ya da görmezden gelmek huyunuz olduğunu temsil eder.

“Rüyada Rusya’ya gitmek” için bir yanıt

Merhaba ben ruyada arkadasimin nisani bozup da sinirli bir sekilde yoruldum herseyden isden cikiyorum artik rusiyaya gidiyorum orda calisacagim diyodu bu ne anlama geliyo hocam lutfen yardimci olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir