Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada rüya yorumcu görmek

Rüyada rüya yorumcu görmek neye çıkar?

Ben rüya içinde rüya gördüm, rüyadaki rüya şöyleydi; rüyamda yatakta uyuyorum, birden sol tarafımdan görülmeyen bir şey beni çekiyor, bağırıyorum sesim çıkmıyor, kıpırdayamıyorum ve rüyada uyanıyorum rüyamı bir yorumcuya yorumlatıyorum. Bu ne anlama gelir?

Rüyada rüya yorumcu görmek

Elif merhaba, rüya içinde rüya görmek çok önemlidir ve genelikle bu tür rüyalar kısa sürede gerçekleşir. Bana göre gördüğünüz gerçek yaşamınızın bazı şartlar ya da kimse tarafından kontrol edilmekte olduğunu ifade ederken bunun sizi rahatsız ettiğini ancak çıkış yolu bulamadığınızı göstermektedir. Rüyanın ikinci kısmında rüyanı birine yorumlattığını görmen ise bu çıkış yolunu bulmak için size rehberlik edecek birine ihtiyaç duyduğunuzu temsil etmektedir.

Rüyada rüya yorumcu görmek temel olarak kişinin bir yol göstericiye ihtiyaç duyduğunu ifade eder ederken rüyaları yorumlayan, rüya çözümlemesi yapan, rüya yorumcusu, yorumcu birini görmek sizin halen kendinizi tanımaya uğraştığınızı, çevrenizi ve olup bitenleri anlamaya çalıştığınızı veya bir sıkıntıdan çıkış yolu aradığınızı temsil eder. Rüyada yorum yaptığını, yorumcu olduğunu görmek gerçek yaşamınızda iş veya yatırım konusunda başarılı bir döneme girdiğinizi ancak bu güzel gelişmelerin başınızı döndürmesine, hayalperest bir tutuma kapılmamanızı işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir