Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Rüya Yorumlamak

Rüyada rüya yorumlamak neye delalet eder?

Merhaba, ben rüyamda yengemin beni arayıp bana rüyasını anlattığını gördüm. Yorumlamam için anlatıyormuş. Ama sanki biraz da telaşlı gibi. Bir süre konusamayacağız diyor. Onun için aceleyle aramış anlatıyor. Rüyasında abimin sakallarıyla ilgili bir şeyler görmüş. Daha sonra ablamla birlikte bir yere giderken telefonuma sesli mesaj geliyor yengemden. Yengem tekrar rüyasını anlatıyor. Ben isteksizce, dur diyorum şuna bir mesaj atiyim ama atmıyorum.

Ayni gece gördüğüm başka bir rüyamda ise geniş bir merdivenden iniyorum. Sırada bir şey için bekleyen insanlar var. Hristiyanlıkla ilgili bir şeymiş bekledikleri. Ben kalmayacağım buna diyorum. Bir kadından yardım istiyorum bana çıkışı göstermesi için. Kalmam için ısrar ediyor ben de sinirleniyorum. Sonra gösteriyor çıkış ve merdivenler geri çıkıp gidiyorum. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada rüya yorumlamak nasıl tabir edilir?

Rüyada rüya tabirleri, rüya tabiri, rüya yorumu, rüya açıklaması, rüya anlamı okumak, araştırmak, görmek, incelemek, yapmak, yaptırmak Sizin ruh halini yansıtır, iç dünyanızı ifade eder. Genellikle aşırı kaygılı bir durum veya olay yaşadığınızı işaret eder. Rüya temaları : abimin sakalı, sesli mesaj, Hristiyanlık, merdivenden inmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir