Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Aracını Normal Sürmek

Rüyada aracını normal sürmek nedir?

Rüyada araba sürmek görmekMerhabalar, ben rüyamda önce kendi aracımda aracımı normal bir şekilde sürerken gördüm, daha sonra aracımı rüyamda evim olan bir yere demir kapılı bir evin önüne park ettim, aracı kilitleyip giderken dönüp baktığımda aracımın yavaş yavaş hurdaya çıktığını gördüm, her tarafı kazalı olmuştu, sonra aracın içine yaklaştım baktım içinde küçük bir kız çocuğu oturuyordu.

Eşimi aradım ve “aracın içinde bir kız çocuğu var araç kırılmış bozulmuş” dedim daha sonra bu hurdaya çıkan aracın benim arabam olmadığını, eski model bir araç olduğunu gördüm, içindeki kız çocuğu evini kaybetmiş yolunu kaybeden küçük bir kız çocuğu olduğunu başka memleketten gelen biri olduğunu anlattı ve biraz sonra kayboldu, aradan zaman geçmeden kazalı aracın yerine tekrar kendi aracımız gördüm ve araç hiç kaza yapmamış haliyle tekrar duruyordu.

Bu rüyamın anlamı nedir acaba ( ben yakın zamanda eşimle ilgili sıkıntı yaşadım ve ayrılma noktalarına geldik bir alakası var mıdır bilgilendirmenizi rica ederim.) 34 yaşında evli erkeğim.

Rüyada aracını normal sürmek yorumu

Rüyada araba kullanmak, araba sürmek, araba kullandığını, araba sürdüğünü görmek aracın sert veya yumuşak gidişine bağlı olarak hırsınızı ve hayatınızı yönlendirme yeteneğinizi gösterir. Bu konuda bilgiyi araba sayfasında bulabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada araç park etmek, araba park ettiğini görmek ne istediğinizi, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade eder. Aracınızın önce hurda haline sonra düzeldiğini görmeniz, gerçek yaşamınızda saygınlığınızı, itibarınızı yitirdiğinizi düşüneceğiz kimi şeyler yaşayacağınızı sonra her şeyin normale döneceğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir