Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Babanın Yeni Aldığı Eve Gitmek

Rüyada babanın yeni aldığı eve gitmek ne demek?

Merhaba, evli ve 3 yaşında erkek çocuk babasıyım. Rüyamda babamın yeni aldığı eve gidiyoruz ve otururken bir adam geliyor. Sonra bir şeyler oluyor ve babam kafama vuruyor, burnumdan kan geliyor, bir bakıyorum kafam boynumun altından kesilmiş şekilde, kanlı halde yerde duruyor.

Sonra elime alıyorum, aynaya bakıyorum, kafam yerinde duruyor ama dişlerim yok, deri rengim çok değişik şekilde sarımtrak ve lekeli. Akabinde kafamı da alıyorum ve arabaya biniyoruz, babam annem ve eşimle birlikte babamın şimdiki evine gidiyoruz, yolda araba arıza yapıyor, babam yüreyeceğimizi söylüyor, ben “utanırım bu halde yürümem” diyorum ve rüya bitiyor.

Uyandığımda bunların gerçek olmadığına ne kadar sevindim anlatamam. Bir sıkıntım yok, maddi durumum orta halli, ev almak için uğraşıyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada babanın yeni aldığı eve gitmek yorumu

Rüyanız ilk bakışta kötü gibi görünse de aslında iyi mesajlar vermektedir. Ruyada kafanızın vücudunuzdan ayrılmış olduğunu görmek maddi manevi bütün sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işaret eder

“Rüyada Babanın Yeni Aldığı Eve Gitmek” için bir yanıt

Merhaba, ben annemle babamın ayrıldığını ve annemin başka bir adamla imam nikahıyla evlendiğini gördüm, buna çok tepki gösterdim ağladım ve ağlayarak bir yerde uyuya kaldım. Sonra uyandığımda bir kadın vardı, o kadın bana “beni gavsi sani Sani hazretleri gönderdi, rüyanı yorumlamam için” dedi. Sonra babam eve geldi ama o adam hala bizim evdeydi, annemleydi, ben babama sarıldım ve uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir