Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Dut Yemek

Rüyada beyaz dut yemek neye işaret eder?

Merhabalar, ben hamileyim ve rüyamda yaz mevsiminde ağaçta beyaz dut vardı. Babamın akrabaları ağacı salladı ve bir sürü dut leğene düştü, bende o dutların bir çoğunu yani çok fazlasını yedim diye bir rüya gördüm. Yorumlaması nedir ? 34 yaşında evli bayanım.

Rüyada beyaz dut yemek neye işaret eder?

Merhaba, gördüğünüz rüya birinin iyiliği dokunacağını temsil etmektedir. Bu kişinin babanızın akrabaları arasından birisi olma olasılığı yüksektir, çünkü rüyada beyaz dut yediğini görmek rüyayı gören insanın bir kişiden bir iyilik göreceğine delalet eder, bakınız rüyada dut görmek rüya tabiri sayfası.

Rüyada akraba görmek genellikle sosyal ilişkiler hakkında bilgi verir, sevdiğiniz bir akrabayı görmek terslikleri, olumsuz olayları kolay atlatacağınıza işaret eder. Rüyada leğen görmek bekarlar için güçlü bir evlenme arzusu duyduğuna ya da evleneceğine işaret eder. Evliler için aile yaşamında güzelliklere işarettir.

“Rüyada Beyaz Dut Yemek” için bir yanıt

22.1.2014 gecesi rüyamda avuç avuç ağaçtan topladığım dutları yedim. özellikle ağaçtan beyaz ve olgunlaşmış olanlarını seçip onu yiyordum…manası nedir acaba…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir