Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Anneyi Çok Kızdırdığını Görmek

Rüyada anneyi kızdırmak ne demek?

Gece rüyamda annemi çok kızdırdığımı gördüm, üzerimde lacivert bir etek var, üstümdeki rengi hatırlamıyorum. Annemin bir eğlencede kalkıp oynadığım için vurduğunu gördüm, o günün gündüzü annem öğlen vakitleri uyudu, rüyasında oda beni dövdüğünü görmüş, aynı gün benzer görmemiz sasırttı beni yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bu rüya sultan a. tarafından gönderilmiştir. 13. 09. 2011 / 12:17 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada anneyi çok kızdırdığını görmek tabiri

Rüyanız inatçı olmayı , derin arzuları, kuvvetli ve güçlü olmayı temsil etmektedir. Bu rüya size kendi ayaklarınız üzerinde durmayı yani başkalarına güvenmekten ziyade kendinize güvenmeyi ve daha tetik olmanızı tavsiye eder. Rüyanız aynı zamanda zenginlik, bereket, bolluk sembolü sayılır. Gördüğünüz rüya size inatçılıktan vazgeçmenizi de tavsiye etmekte ve bunun size bir faydası olmayacağını belirtmektedir.

Rüyada birini kızdırmak ya da birisini kızdırdığını görmek iş hayatınızda birinin veya birlerinin size düşman olduğunu gösterir. Can sıkma rüyaları, ertesi gün önemsiz olaylarda işin hızla yerine getirilmesi gerektiğini, aksi durumda sorun yaşanacağını ifade ederler.

“Rüyada Anneyi Çok Kızdırdığını Görmek” için bir yanıt

Anneyi özlemek ve anneye sarılmak
Merhaba. Rüyamda anneme çok büyük bir özlemle sevgiyle koşuyordum. Aylardır manevi sıkıntı çekiyorum, annemden yaklaşik 6 aydır ayrıyım. Anneciğim gözümde tütüyor. Biz Londra’da oturdugumuz icin annemin tekrar vizeye başvurmasi gerekiyor onada geç başladi. Bu aralalar baya özlem duyuyordum, sonra bugün sabaha doğru rüya gördüm. Ben çok tuhaf bir okuldaydim. Sinifimdakiler gerçek hayatakilerle ayni. Merdivenlerden iniyorum babam beni aradi “Kizim annen geliyor” diyor. Bayaa bir bekledim sonra annem geldi. Kiyafet tarzi fizigi degismisti ama yüzü aynıydı. Deliler gibi sarildim ağladim ama o hiç aglamadi gözleri doldu. Bana bir soru sordu “çok ağladin mi” diye bende cevap verecekken uyandim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir