Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Rüyasını Kontrol Ettiğini Görmek

Rüyada rüyasını kontrol etmek ne demek?

Merhabalar, Ben küçük yaşlarımdan beri arada sırada rüyada olduğumu anladığım türden rüyalar görüyorum. Hatta çocukluğumda bu türden rüyaların tam istediğim gibi seyretmesini sağlayabilirken şuan daha seyrek gördüğüm bu rüyalarda kontrol kabiliyetim daha düşük. Böylesi rüyalar tabire açık mıdır yoksa yorumlanamaz mı bilmiyorum. En iyisi anlatıp takdiri size bırakayım, siz de uygun görürseniz bu konuda aydınlanmamı sağlayabilirsiniz.

Öncelikle rüyayı gördüğüm vakitle ilgili bilgi vereyim. Üç gün önce: Sabah namazımı kıldım, yatmaya gittiğimde hava hafif aydınlanmaya başlamıştı. Normalde pek uyuyamadığım, bunu pek dert etmeyip yatmaya devam ettiğim, bildiğim kadarıyla uyumanın da önerilmediği saatler. Ancak ben o gün rahatsızdım (mide bulantısı) ve rahatsızlığımı hissetmemek için bildiğim tüm duaları okuyup acilen uyumaya çalıştım, nitekim başardım da.

Kendimi rüyada açık çivit mavisi – yeşili arası dört duvar arasında karanlık ve dar bir yerde buldum, çok korktum, rüyada olduğumu anlayıp uyanmak istedim, istesem o an uyanırdım ya da öyle hissettim, sonra “uyanınca midem bulanmaya devam edecek, ya uyuyamazsam? Şimdi ne olursa olsun rüyadayım, güvendeyim, rahatsızlık da hissetmiyorum” diye düşünüp orayı açık bir alana dönüştürmeye çalıştım, başaramadım, ancak karşımda bir merdiven oluşmuştu.

Koşar adım çıkmaya başladım, duvarın rengi aynı devam ediyordu. Vardığım ilk katta iki ayrı yönde merdiven vardı. Düşünmeden ve hız kesmeden sağdakinden çıkmaya devam ettim. Normalde koşamayacağım bir hızdı ama rüyamda hiç yorulmuyordum, o şekilde iki kat daha çıktım (artık ayrımsız tek seçenekliydi merdivenler) ve bir evin içine ulaştım, fazla eşyası yoktu, küçük ama ferah ve şirindi, duvarlarında resimler vardı. Karşımda bahçeye açılan çimen yeşili çerçeveli bir cam kapı duruyordu, üzerinde ucu kırmızı kurdele işlemeli beyaz tül perde vardı, kapıyı açtım, gün batıyordu, dışarı çıkıp eve döndüm, en sevdiğim kombinasyon olan yeşil ahşap ev üzerinde kırmızı ahşap çerçeveli pencereleri vardı, bahçeye döndüm, ilerisinde deniz vardı ve güneş tam karşımdan batıyordu.

Fotoğrafını çekmek istedim, boynumda asılı kibrit kutusu büyüklüğünde dijital bir fotoğraf makinesi buldum. Ancak ben ayarlayana kadar güneş hızla battı, istemediğim halde makinede kayıtlı olan fotoğraflar film şeridi gibi geçmeye başladı, ilk fotoğraf anneme aitti, nedenini bilmiyorum, kendi fotoğrafım gelecek diye çok korktum, ikinci fotoğraf annemle ikimizin olduğu bir fotoğraftı ama göz ucuyla görür görmez tam bakmadan daha da büyümüş olan korkumla makineyi derhal yere fırlattım ve uyandım.

Şimdiden teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Kimden: yeşil
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:Evli
Şu anki ruh haliniz: Mutlu ve umutlu
Rüyanızın anahtar kelimeleri: rüyada olduğunu anlamak, mide bulantısı, merdiven çıkmak, cam kapı, beyaz tül perde, fotoğraf makinesi, film şeridi, annenin fotoğrafını

Rüyada rüyasını kontrol ettiğini görmek yorumu

Ben bu rüyanın yorumundan çok daha önemli bir bilgiyi paylaşmak istiyorum.

Rüyayı yönetme olayı, dünyanın saygın üniversitelerinde araştırma konusu olarak önemle incelenmektedir. Tarihte rüyasını yönetebilen insanlar olmuştur. Bu kişiler bazen bir terapi gibi kendini dinlendirmek için bunu kullanmışlar, bazende önemli problemlerin ya da buluşların çözülmesi için kullanmışlar.

Ancak bunu nasıl yapabildikleri konusunda elde yeterli bilimsel veri yok ve bu araştırılmakta.

Rüyalarınızı kontrol kabiliyetiniz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bu yönünüzü ihmal etmeyin, geliştirmeye bakın.

Bu rüyanız bir sağlık sorununun etkisiyle ortaya çıkan senaryo olduğu için yorumlanmamalıdır.

“Rüyada Rüyasını Kontrol Ettiğini Görmek” için 2 yanıt

Pasaport kontrolü
38 yasindayim evliyim, 4 cocugum var. İnsaallah hayirdir. Biz ailecek arabayla turkiyeye gidiyormusuz, polis bize uzaktan durmamiz icin Isaret etti. yavas yavas yaklasirken esim benim direksiyona gecmemi istedi, heyecanlanmadan arabadan ikimizde ciktik. daha sonra tekrar arabaya kendi yerime oturmus pasaportlari ariyorum hepimizin, siyah pasaport cantasini cikaroyorum arabanin gozunden ve islem icin depo gibi bir yere giriyorum, calisanlar uniformasiz onluklu bayanlar, ve hamur isleri yapmislar tepsi tepsi borek cesitleri, onlarla sakalasarak merdivene asagi iniyorum, pasaport duzeltilmesi oldugunu ve kimin yapacagini sorup, yaptirip bir bayana tekrar merdivenlere yukari cikiyorum konusarak onlarla cikarkende sekilli pogcalari inceliyerek gozumle cikiyorum.

Feride merhaba, bu rüyayla alakalı olarak lütfen ilk önce rüyada polis görmek sayfasını inceleyin. Arabada direksiyona geçmeniz gerçek hayatta kendi ayaklarının üzerinde durmayı başardığınızı ifade etmektedir. Rüyada pasaport görmek rüya sahibinin gerçek hayatta işlerinde bazı sorunlar yaşadığını / yaşayacağını ve bir takım küçük sorunlar olduğunu işaret eder. Pasaport kontrolü görmek kişinin iç duygularının açığa çıkaracak tetikleyici bir faktörün ortaya çıkacağını ve bundan sonra daha huzurlu bir yaşama kavuşacağını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir