Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Rüzgar Gülü Görmek

Rüyada rüzgar türbini görmek neye işarettir?

Dün gece inanılmaz bir güzel rüya gördüm sizlerle paylaşıp yorumunu almak istedim. Kız arkadaşımla hafta sonu tatili için Trakya’daki köyümüze gitmişiz. Köyümüzü yıllardır görmemiştim, her yer o kadar güzeldi ki anlatamam, sessiz sakin, tertemiz, yemyeşil, insanlar mutlu, herkesin yüzü aydınlık ve güleç idi orada huzur bulduk. Arkadaşımla el ele köyü gezdik, köyün hemen yanından geçen küçük dere kenarında piknik yaptık, manzarayı seyretmek için tepeye çıktık. Köyümüzde bir sürü rüzgar gülü kurulmuş. İnanılmaz güzel görünüyorlardı. Birinin altına gittik. Kız arkadaşım “bu rüzgar gülü tehlikeli değil mi? ya pervanesi koparsa altında kalmaz mıyız” dedi. ben “bir şey olmaz” dedim. Manzara çok güzeldi.

Fakat ilginç olan sanki ben rüyada olduğumu biliyor gibiydim ve “keşke bu rüya hiç bitmese” dedim. Bu ne demektir. Teşekkür ederim. İrfan.

Rüyada rüzgar gülü görmek neye yorulur?

İrfan merhaba, bu hoş rüyayı paylaştığın için çok teşekkür ederim. Görmüş olduğun rüya senaryo pozitif olarak nitelenen, kişinin kendini iyi hissetmesi, canlanması için beyni tarafından oluşturulmuş bir rüya çeşididir ve anladığım kadarıyla beyniniz amacına ulaşmış, rüya sonunda kendinizi iyi hissetmişsiniz.

Rüyada köyüne gittiğini görmek, yaşadığınız ortamın karmaşasından bıktığınızı ya da gerçek hayatınızda açıklanmamış, açıklanamamış kimi duygulara sahip olduğunuzu gösterir. Bu aynı zamanda yorgunluğu da temsil edebilir. Kız arkadaşınızla köyde yaşadıklarınız özlem duyduğunuz güzelliklerin yansımasıdır.

Rüyanın en ilginç kısmı gördüğünüz rüzgar gülleri olup, rüyada rüzgar gülü görmek yenilenmeyi ve hep yeni ya da canlı kalmayı işaret eder. Günlük yaşamanızda sizi sıkan, bunaltan, üzen negatif enerji ve duygu yoğunluğundan çıkmak gerektiğini, pozitif enerji depolayıp yaşama kaldığınız yerden yeniden ve daha güçlü olarak devam etmeye işaret eder. Not: halk arasında rüzgar gülü olarak bilinen cihazın teknik adı rüzgar türbini veya rüzgar santralıdır.

“Rüyada Rüzgar Gülü Görmek” için bir yanıt

Rüyamda dinen boşandığım ama hala resmi nikahımda olan eşimi gördüm, rüyam şöyleydi boşanmamış bir aradaydık, hastaneye gitti ve öldü haberi geldi, bende kefenli bir şekilde aldım defin ettim. Sonra bir rüzgar gülünün altında karşıma çıktı “sen ölmedin mi” dedim “yok, baygın mışım” dedi “kim çıkardı seni” dediğimde şu anki sevgilisinin çıkardığını söyledi, yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir