Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Rüzgarlı Denizde Gemiye Binmek

Rüyada rüzgarlı denizde gemiye bindiğini görmek nedir?

Memleket de görüyorum kendimi, deniz kenarındayız, etrafımızda insanlar var. Eşimle birlikte büyük tahtadan yapılmış yeni ve temiz görünen bir gemiye biniyoruz, tertemiz petrol yeşili bir denize açılıyoruz, hava oldukça rüzgarlı, korkuyorum gemi alabora olacak diye ama geminin kaptanı “korkma bir şey olmaz” diyor ve çok iyi manevralarla devrilmekten kurtarıyor bizi, boşuna korkmuşum diyorum.

Sonra bir düğüne gidiyoruz orada görüşmediğim bir arkadaşım sürekli yanıma gelip “eşini de al bize gidelim ya da dışarı yemek yemeğe gidelim” diyor, ben gitmek istemiyorum, “saçmalama hiç uygun olmaz” diyorum. Orada 7 yaşındaki kız yeğenim yanıma geliyor saçlarını sarıya boyatmış “neden boyadılar küçücük çocuğun saçını” diye üzülüyorum. Bir anda o arkadaşımın annesinin evinde oluyoruz gece orada kalmışım, “sabah işe gitmem” lazım deyim banyo etmek istiyorum ama banyo pismiş, ben banyo ederken daha da pisleşiyor etraf, “nasıl fark etmedim buranın bu kadar pis olduğunu” diyorum, ağzıma sabun kaçıyor, midem bulanıyor ve avret yerimde birden tüyler çıkıyor, öylece midem bulanırken uyandım. 30, Kadın, Evli, Çalışıyor, sakin

Rüyada rüzgarlı denizde gemiye binmek yorumu

Rüyanız, sayfalar dolusu tutacak açıklamaya sahip olan değerli bir rüyadır ancak ben kısa, öz ve net yanıt vereceğim. Rüyada memleketinde olduğunuzu görmeniz, içinde bulunduğunuz yaşam şartları ya da ortamdan bunaldığını, huzur istediğinizi simgeler.

Rüyada denizde dalga görmek, hayatta başarıyı elde etmek için pek çok zorluğu aşmanız gerektiğini ifade eder. Dalgalı deniz görmek, aynı zamanda bekar bir insan için güzel bir aşka işarettir. Rüyada gemi yolculuğu görmek, gemiyle yolculuk yapmak düşüncelerinizi açık ve net, anlaşılır şekilde ifade etmeniz ve karşınızdakinin bunu anladığından emin olmanız gerektiğini temsil etmektedir. Bunu başaramazsanız yeni bir bakış açısı denemek zorunda olduğunuzu belirtmektedir. Sağ salim yolculuğun tamamlanması bu engelleri ve iletişim sorunlarını aşacağınızı temsil etmektedir.

Rüyada düğüne gittiğini görmek, hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder, yaşamınızın bir yönün bittiğini, ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder. Düğünde karşılaştığınızın arkadaşının ısrarla sizi yeme çağırması, can sıkıcı, canınızı sıkacak bir olaya karşı hazırlıklı olmak gerektiğini, bu durumun başlamadan önlemenin hakkınızda iyi olacağını gösterir. Saçı sarıya boyanmış kız çocuğu görmeniz yaşamdan zevk almak ve onu dolu dolu yaşamak için biraz daha hızlı atak olmanız gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada banyo yapmak, banyo yaptığını görmek, gerçek hayatınızda sizi yoran, size sıkıntı veren kimi yüklerden kurtulmak üzere olduğunuzu ve bunun mutluluğunu yaşadığınızı simgelerken banyonun pis olması kimi eski duyguları yaşamaya devam ettiğinizi, onların etkisinden kurtulmak gerektiğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Rüzgarlı Denizde Gemiye Binmek” için bir yanıt

Merhabalar, etkisinden kurtalamadığım ve ne demek olduğunu çok merak ettiğim bir rüyamı paylaşmak istiyorum. Rüyamda bir deniz kenarında sanki bir yere gidemiyor diye çırpınan bir sürü kedi yavrusu gördüm, yaklaşık 10-15 tane, hepsini tek tek çıkardım, elimde süzgeç gibi bir şeyle arıyordum ve bazen çöp kir vs. gibi şeylerde geliyordu. Ama bir tanesi vardı ki neredeyse parmak kadar bir kediydi. Anlamını çok merak ediyorum. Evimde kedi besliyorum belki ilgilidir diye belirtmek istedim. Okuduğunuz için teşekkürler, iyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir