Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Rüzgarlı Hava Görmek

Rüyada rüzgarlı hava ne demektir?

Merhaba; Uyandığımda acı çekiyordum, ağlamak istiyordum. Rüyamda zaman akşam saat 21 suları. Evimizin salonundayım, yan yana birbirinden bağımsız ve arasında mesafe olan pencerelerimiz var, büyük pencereden dışarıyı izliyorum. Hava karanlık, evde çok loş ışık neredeyse karanlık gibi, annem de ikili koltukta uyuyor. (Normalde de uyur) Baktığım istikamette ama çok uzakta, gökyüzünden gelen rüzgarı görüyorum. Rüzgar hissedilir ama ben gördüm, beyaz toz bulutu gibi. hortum gibi değildi. (casper sevimli hayalet vardı, bir yerden bir yere süzülerek gitmesi gibi) bir apartman boyu hareket halinde rüzgar işte.

Gökyüzünden aşağıya hızla indi, saniyeler sürmüyor sanki hareket hızı, sağa doğru yöneldi, hala uzakta ama göz hizamda, sonra iyice yaklaştı, yan apartmanı silme geçti. Bende pencereden içeri girecek diye korkup hızla kapattım, öteki pencereden girmesin diye kapatmak için yetişmeye çalışırken, bir şey engel oldu. Sarı ticari taksi, son model, çok temiz her nasıl olmuşsa kaza yapmış uçmuş adeta, arabanın ön tarafı hasarlı. Evimiz ikinci katta arabanın dikız aynası bizim pencerenin kenarına takılmış. o tonajlı arabayı sanki tüy itekler gibi parmağımla aynasından tutup itekledim ve pencereyi kapattım.

Rüzgar içeri giremedi, uzaklaşırken çevresindeki yaprakları uçuştururken gördüm yok oldu gitti. Ben arabayı iteklerken de, işten eve gelirken gördüm bunun burada olduğunu demek bizim eve tutunmuş diyorum bir yandan, aynı anda bu saatte kimse olmaz aşağıda diye düşünüyorum, arabayı iteklersem kimsenin üstüne düşmez düşüncesi ile, fakat arabanın yere düşmesiyle 3-4 mahalle/apartman sakini tanımadığım orada bağırışıp bir şeyler söylüyorlar. endişe içinde koşarak sokak kapısına yöneldim, çömeldim spor ayakkabılarımı giydim. köpeğin ayağına falan mı geldi? Ne oldu? telaşındayım. Köpek niye burada? Sabah arabada yok bende, nasıl götüreceğim şirkete? endişeyle kendi kendime düşündüklerim bunlar. çıktım apartmanın önüne (gerçekte şirkette baktığımız beyaz tüylü, mavi gözlü dişi köpeğimiz bu) Apartmanın bahçe kapısında bağlı, arabanın enkazı yok, araba köpeğin kuyruğuna düşmüş, kesmiş. beyaz tüyleri hayvan kendini acısından sıkmış da sanki ondan olmuş gibi rengi kırmızılaşmış, yani tüyleri değil derisinin kızarması tüylerinden görünüyor gibiydi.
Hayvan sersemlemiş, sarhoş gibi bakıyor, ağzından salyalar akıyor – gel kızım bana dedim. Gelmek ister gibi yeltendi, geri döndü yaklaşmadı. Uzun ve kalınca olan kuyruğu, kuyruğun köküne yakın yerden kopmuş, yerde de biraz kan var, ama köpeğin kanaması durmuş. çömeldim ağlamaya başladım ellerimi yüzüme kapattım… yanımda yeğenim Nacı belirdi (onun köpeğiydi o bebekken verdi bize)… oda ağlıyor. Köpeği sağlığına kavuşturacağımdan eminim, ama kuyruğu? Aklımdan, kuyruğu kesilen köpek daha güçlü vücutlu olur diyorum. Ama yine de üzüldüm… Ben sebep oldum diye vicdanım sızlıyor. O hisle uyandım. Teşekkürler yorumunuz için.

Rüyada rüzgarlı hava görmek neye yorulur?

Merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda farklı memnuniyet duyguları içinde adeta bir duygu karmaşası içinde olduğunuzu ifade etmektedir. Yaşadığınız bu yoğun duyguların ayrıntılarının ipuçlarını vermektedir.

Rüyanız işiniz ve entellektüel yaşamınızda ılık rüzgarların verdiği mutluluğa benzer güzellikler yaşarken yakın gelecekte başınıza gelecek bir olumsuzluğun ön hislerini taşıdığınızı ifade etmektedir. Bu hislerinizin gerçek çıkma olasılığı yüksek, ancak problem etmeyin olumsuzluk sizi fazla etkilemeyecek, günlük sorunlardan biri gibi düşünebilirsiniz.

Rüyanızın verdiği en önemli mesaj, yaşamınızda küçük sorunları kafanıza takmamak veya içinizde doğan kötü olayların hissini zihninizden uzaklaşıp her zaman, her ortamda pozitif düşünmeye devam etmenizdir. Köpek rüya tabiri konusunda detaylı bilgiyi rüyada köpek görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Rüzgarlı Hava Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, Rüyamda kuru ince yaprakların ben pencerede sigara içerken üzerime ılık bir rüzgarla uçuştuğunu gördüm. Başta tedirgin oldum ama sonradan çok hoşuma gitti. Yerlerde yaprak doluydu. Pencereden bakınca ağaçlarda vardı. 33, Kadın, Evli, Mali müşavir.

Merhaba benim adım berfin, rüyamda akrabaglarım, ailem ve arkadaşlarımla ŞEYH SEYYİD ABDULBAKİ HZ GAVSİ SANİ’ yi ziyarete gidiyorduk ve ABDULBAKİ HZ ile hep beraber bir araba yolculuğuna çıkacaktık ama GAVS ABDULBAKİ HZ rüzgarlı hava yüzünden benim annemin ve babamın onunla beraber o yolculuğa gitmemize musade etmiyor, kardeslerim akrabalarım ve arkadaslarim ile beraber gidiyorlar vede annemin babamın ve benim hiç yüzümüze bile bakmıyor ve sonra uyanıyorum lütfen acil açıklarmisiniz rüyamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir