Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Saat Kulesi Görmek

Rüyada saat kulesi neye delalet eder?

Merhaba, Rüyamda bilmediğim bir evdeydim, 4 sene önce m geldi, koluma girdi ve beni pencerenin yanına götürdü. Pencereden bir kule görünüyordu ve kulede havai fişekler patlıyordu, sonradan oranın bir saat kulesi olduğunu tahmin ettim. Bana bunları gösterdi ve daha sonra bir bebek haline dönüşüp koltuktaki annesinin kucağına gitti.

Bir çok tabirde kule ölüm ile tabir ediliyor, doğrusunu öğrenmeyi çok isterim. Teşekkürler.

Rüyada saat kulesi görmek yorumu

Rüyada bilmediğin bir evde olmak rüyayı gören kişinin bir ölüm korkusu yaşadığını ifade eder. Rüyada ölen arkadaşı diri görmek rüyayı gören kişinin yakın zamanda iyi haber alacağına rivayet edilir. Rüyada ölen arkadaşını canlı, yüzü güzel, beyaz veya yeşil elbise giymiş, tıraş olmuş ya da saçı taralı, onun sağlıklı görülmesi rahmetlinin cennette olduğuna delalet eder. Bakınız arkadaş sayfası.

Hırıstiyanlık inancında kule ölümü simgelemektedir. Ancak genel kabul olarak rüyada kule görmek hareketlerinizin çevrenizdeki insanlara zarar verdiğini, davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada saat kulesi görmek işiniz nedeniyle takdir göreceğinize işaret eder. Rüyada havai fişek görmek iyi anlam taşır ve rüyayı gören kişinin huzur, sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam süreceğine işaret eder.

“Rüyada Saat Kulesi Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir