Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Saatinde Allah Yazısı Görmek

Rüyada saatinde Allah yazısı görmek nedir?

Rüyada saatinde Allah yazısı görmekMerhaba rüyamda hic sevmedigim bir uzak bayan akrabam yaninda kocasi benden bir seyler istediler hatirlamiyorum, bende götürdüm verdim, onlarda bana kol saati hediye etti, altin sarisiydi icinde arapca allah yaziyordu ve üzerinde kabenin kücük bir minyatürü vardi, saatin caminda kücük bir catlak vardi, ben bu saati hemen koluma taktim ve cok mutlu oldum uzak akrabam ve kocasinin kiyafeti degisti arabistanda giyilen kiyafetler oldu üzerlerinde ve ben onlara saatin parasini ödemek istedim fakat kabul etmediler fakat giderken kücük bir miktar biraktim ben oradan ayrildim ve uyandim.

Takma isim : Yasemin
Yaşınız : 22
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : mutlu,endiseli
Anahtar kelime : Rüyada kol saati üzerinde arapca Allah yazısı ve üstünde Kabe resmi

Rüyada saatinde Allah yazısı görmek yorumu

Yasemin merhaba, size saat hediye edilmesi hemde sevmediğiniz biri tarafından; zamanın kıymetini bilmeniz, onu iyi değerlendirmeniz gerektiğini ifade ederken saatte Arapça Allah yazısı olması ise en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu simgeler. Bakınız Allah yazısı sayfası.

“Rüyada Saatinde Allah Yazısı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada elinde Allah yazısı görmek
Rüyamda sağ elimde Allah yazısı yazıyordu, üstelik Allah cc yazısının altında “el mümin” ile başlayan Arapça yazılar yazıyordu. Bende o yazıyı gördükten sonra anneme diyorum ki “Anne bak, Müslüman yazısı yazıyor” . Müslüman yazısını okudum fakat geri kalanı okuyamıyordum. Bunun manası ne demektir?

Eşimle bereber babamın yanında idik akşam saatleri telefonla ticaret anlamında fikir almak için arkadaşımla konuşuyordum ama ne söyledi ise anlamadım o esnada elektrikler gidiyor ayın oldugu konum arapça ALLAH yazısı oluyor tam o esnada uyandım sabah ezanı okunuyordu teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir