Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Sabah Ezanı Okuduğunu Görmek

Rüyada sabah ezanı okuduğunu duymak nedir?

Rüyada sabah ezanı görmekMerhaba, bilgilerde de belirttiğim gibi 35 yaşında bir kadınım, rüyamda kendi evim mi yoksa babamların evimi tam emin olamadığım bir evin salonunda yanımda bir müezzin var, eşim ve ailemden kimi insanlar da var, tanımadığım oranın halkı olduğunu düşündüğüm bir takım insanlar da görüyorum.

Müezzin bilemediğim bir nedenden dolayı ezan okuyamıyor ve oradaki hiç kimse de ezan okumayı bilmiyor, sadece ben ezan okumayı biliyormuşum, (bu arada evet ezanı ezbere bilirim, tabi kadın olduğum için hiç okumadım hayatımda) ve sabah saatleri sabah ezanının okunması gerekiyor, müezzin benden yardım istiyor, “ama nasıl olur ben kadınım” diyorum, “olsun şu an başka çaremiz yok” diyor, “peki” diyorum, tam başlayacakken sabah ezanı diğer vakitlerden farklı olan iki cümlelik ilave kısmı hatırlayıp soruyorum, “burası farklı okunuyordu sabah ezanında böyle söyleyeceğim değil mi” diyorum, müezzin bana normal ezanda olmayan farklı iki tümce söylüyor, “ben böyle okuyorum ama senin söylediğin de doğrudur, öyle oku” diyor, daha sonra ürkerek ezana başlıyorum, çevremdekilerin beğendiğini görünce cesaretlenip en güzel sesimle ve en gür tonuyla okumaya devam ediyorum, üst üste iki ya da üç kez ezan okuyorum.

Uyandığımda etkisinden kurtulamamıştım, pek çok rüya görmüş olmama rağmen bu rüya dışında hiç bir şey hatırlayamadım. Yorumuyla ilgili net bir bilgiye ulaşamadım, yorum yaparak beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Kimden: deniz
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:35
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: sıkıntılı, endişeli, kaygılı
Rüyanızın anahtar kelimeleri: ezan, sabah ezanı, ezan okumak, kadının ezan okuması

Rüyada sabah ezanı okuduğunu görmek yorumu

Deniz merhaba, rüyanızın ana teması ezan okumanız olup, bu konuda detaylı bilgi ezan sayfasında bulunmaktadır.

Rüyada ezan okumak ya da ezan okuduğunu görmek, endişelerden ve eski sorunlardan kurtulmayı müjdeler. Alternatif olarak ibadet konusunda hatırlatıcı bir rüya olabilir, dua gerektiği anlamına gelebilir. Ezanı yanlış okumak, ezanı hatalı okumak, yanlış okuduğunu görmek, ibadet konusunda çok ciddi zaafiyetiniz olduğunu simgeler.

“Rüyada Sabah Ezanı Okuduğunu Görmek” için bir yanıt

Rüyada sabah ezanı sizin sosyal ve mesleki olarak ayakta kalabilmek için içinde bulunduğunuz durumu yeniden değerlendirmeniz gerektiğini anlatır. Güvendiğiniz şeylerin aslında pekte sağlam olmadığını, aklınızı başınıza almanız gerektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir