Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Sabah Namazı Kıldığını Görmek

Rüyada sabah namazı kılmak nedir?

Sayın yetkililer, biraz önce size ilginç bir rüyamı yollamıştım. Ben 1982 İstanbul doğumlu, Almanya da yaşayan hem okuyan hemde çalışan evli bir erkeğim. Müslüman olmama rağmen inançlı ve dini vecibelerini yerine getiren bir değilimdir.

Dün rüyamda kendimi camide gördüm. Sabah namazını kılmak için gitmişim camiye. Caminin içinde yanımda tanımadığım biri vardı. Bizden başka kimse yoktu caminde sanıyorum. Ben namaz kılmayı bilmem ve rüyamda “yanımdakine bakayım o ne yaparsa onu taklit edeyim” dedim içimden.

Sonra içimden dua etmeye başladım. Dua “Allah’ım şu şu işim olsun” gibisinden bir duaydı ama ne hakkındaydı hatırlamıyorum. Sonra uyandım. Sizce bu rüyamın yorumu nedir? Saygılarımla.

Rüyada sabah namazı kıldığını görmek yorumu

Merhaba, Rüyanızdaki tüm unsurlar hep pozitif, olumlu, hayırlı gelişmeleri işaret etmektedir. Rüyada cami görmek , En hayırlı rüyalar arasındadır, görene huzur verir ve selamete çıkacağınıza işaret eder.
Cami içine girmek, camiye girdiğini görmek, Emniyet, güvenlikte olacaksınız demektir. Camide namaz kılmak, camide namaz kıldığını görmek, Hayırlı bir şey yapmak, sevap kazanmaya işarettir.

Rüyada sabah namazı kılmak , sabah namazı kıldığını görmek helal yollardan ailenizin rızkını temin etmek etmek çaba gösterdiğinizi ve bu çabalarınızın karşılığında feraha erip, rahata kavuşacağınıza işaret eder.

“Rüyada Sabah Namazı Kıldığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada arkadaşının namaz kıldığını görmek neye delalettir
Rüyamı sabah namazımdan sonra gördüm. Rüyamda arkadaşım bana ikindi namazıyla birlikte bazı vakit namazlarını kıldığını söylüyordu. Şaşırmıştım bu beni duygulandırmıştı tüylerimin diken diken olduğunu hissediyordum.
Arkadaşım için sevinmiştim. Bu rüyamı gerçek mi diye öğrenmek için arkadaşıma anlattım ve vakit namazlarını kılıyor musun diye sordum evet dedi. Kendisi öğretmenlik yapıyor coğrafya öğretmenliği hafta içinde çocukları toplayıp onlara dini eğitim veriyormuş. Abdest nasıl alınır namaz nasıl kılınır diye öğretim yapıyormuş. Bu rüya arkadaşımın salih amel işleyen bir insan olduğuna mı işaret ediyor? Lütfen rüyamı yorumlar mısınız? ALLAH bu hizmeti veren emeği geçen herkesten razı olsun. 25 yaşında bekar erkeğim.

Rüyada namaz görmek, insanın manevi yönüyle ilgili olumlu, güzel mesajlar verir. Namaz kılmak, namaz kıldığını görmek, hemen hemen her Müslüman kişinin gördüğü rüyadır, çok hayırlıdır. Rüyada abdestli olarak normal şartlarına uygun olarak, rüku ve secdelerini tam yerine getirerek, kıbleye dönmek suretiyle farz namaz kıldığını gören kimse Allah’in farzlarından birini yerine getirir. Birisinden aldığı malı veya birisine olan borcunu öder, aynı zamanda günah, yanlış işlerden de sakınır.
Bu bilgiler ışığında rüyanızın hayırlara işaret ettiği görülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir