Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada sabotaj görmek

Rüyada sabotaj görmek neye çıkar?

Rüyamda büyük bir toprak parçasında  dev kayalık bir arazide bir inşaat yapılıyor, teröristler oraya sabotaj yapmışlar,  inşaatın temellerine kola kutularına yapılmış bombalar atılmış ve yakın zamanda bombalar patlayacak. Ben de başka kişilerle beraber oradan kaçıyorum. Yolun sonu gibi bir yere geliyorum. Yeşil bir arazi var bir kaç kişi var. Orada çimlerin üzerinde namaz kılıyorum.

Yaşınız : 31
Cinsiyetiniz : kadın
Medeni durum :evli
Mesleğiniz : muhasebeci
Ruh haliniz : üzgün, endişeli, çaresiz

Rüyada sabotaj görmek yorumu

Merhaba, Bu değerli rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Rüyada inşaat görülmesi rüya sahibi kişinin kendini ruhsal ve fiziksel olarak geliştirmesi için çalışması gerektiğini temsil eder. Rüyada sabotaj görmek gerçek yaşamda insanın içinde bulunduğu çatışmaları ifade eder ve bunları bir önce sonlandırıp huzura kavuşmak gerektiğini belirtir.

Rüyada sabotaj yapmak, bir şeyi sabote etmek veya bir yere sabotaj yaptığını görmek kişinin egolarının veya yaşamındaki ezici bir kaygının onun sabır sınırlarını zorladığını işaret eder. Rüyanızda gördüğünüz kola kutusuna konulup inşaatın temeline bırakılan bombalar yaklaşan bir tehlike olduğu anlamına gelir. Mutluluğunuzun tehlikeye girmesi, sorunlar yaşamak, mutsuz olmak anlamlarına gelir. Tüm davranışlarınıza daha fazla dikkat göstermeniz gerektiğini işaret eder. Fakat kaçmanız ve namaz kılmanız bu tehlikeyi inancınız ve Allah’ın yardımıyla zarar görmeden atlattığını / atlatacağını temsil etmektedir. Lütfen rüyada namaz kılmak rüya tabirleri sayfasını da inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir