Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sabun Görmek

Rüyada sabun görmek neye işaret eder?

Merhaba, Umarım iyisinizdir. Bir süre işsiz kaldıktan sonra, yeni bir işe girdim 3 aydır burada çalışıyorum. 28 yaşında,üniversite mezunu, bekar bir bayanım. Müdürüm ile kendimi içme suyu gibi berrak bir denizde, boyumuzu aşmayacak şekilde yürürken görüyorum, kumlara bastığımızı da görüyorum. Elimizde Bir sabun kalıbı varmış (sanki bir onda bir bende bilemiyorum.)

Ben sabunu çalışma masası var onun üstüne bırakıyorum (berrak deniz suyunun içinde), sabun düşüp kayboluyor, müdürümün bulması gerekiyor, masanın altına düştü deyip yön gösteriyorum ama üşeniyor, almadan geri dönüyor derken, ona vermek için dalıp masanın altında buluyorum kalıp sabununu. Elimde bakıyorum sabun şu zeytinyağlı sabunlara benziyor, üzerinde de yazı gibi bir şeyler var.

1 hafta öncesinde de yükseklerden yemyeşil uzun boylu çimenliklere bakarken gördüm kendimi. Hafif yamaçlı yerlerdi. Meltem vardı havada, .o yeşilliğin ortasında  tek katlı, bahçeli, bir ev görüyorum. Sanki yeşilliğin üstünden uçarak bir anda eve gidiyorum. Esmerce bir kadın ve 10 yaşlarında esmerce bir oğlu varmış. Evin bahçesini falan dolaşıyorum.Kadın çamaşır asıyor. Bir kapısından girip, bir kapısından çıkıyorum. Yorumlarınızı bekliyor, işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Teşekkürler.

Rüyada sabun görmek tabiri

Rüyada sabun görmekRüyada müdürüyle berrak denizin içinde yürüdüğünü görmek, iş yerinde kimi sorunlar olduğunu ve bu sorunları sabır ve kendini doğru ifade etmenizle çözeceğinizi göstermektedir. Rüyada sabun görmek genel anlamda arınmaya, kötülüklerden ve karamsar düşüncelerden uzaklaşmaya işaret ederken rüyada sabun görülmesi aynı zamanda gençler için para ve iş hayatında başarı anlamına gelirken orta yaşlı ve ihtiyarlar için yenilenme, dinçleşmeye işaret eder. Sabun kalıbı görmek yardımlaşmaya delalettir, çoğu zaman sıkıntıdaki bir insana yardım edeceğine işaret eder.

Bu bilgiler ışığında sabun kalıbının denize düşmesi, onu müdürün almaması, sizin bulup almanız, gerçek hayatta müdüründen beklediğiniz yardımı alamadığınızı, ancak buna rağmen başaracaksınız manası taşır.

Bir hafta öncesinde gördüğünüz muhteşem rüya ise yaşamınızdaki hedefleriniz, hayallerinizin yansıması olup, ayakkalarınızı yerden kesecek kadar sevineceğiniz güzel şeyler olacağını simgelemekte, işinizde ilerleme elde edeceğinizi temsil etmektedir.

Rüyada sabun hakkında diğer bilgiler

Sabunla bir şey yıkamak sıkıntıların sona ermesi için gayret göstermeye işaret eder. Sabunla ellerini yıkadığını görmek sıkıntıların bitmesi, mutluluk anlamına gelir. Kalıpla sabun aldığını görmek iyi bir haber almak anlamındadır. Birine sabun vermek bir yakınınıza, eşinize, dostunuza kırılmak anlamına gelir.

“Rüyada Sabun Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar. Rüyamda içi kalıp sabun dolu olan bir paket görüp alıyorum. Lavanta sabunuymuş. Yanımda annem de var. Sabunu alıp kokluyoruz ve biraz tereddüt ediyoruz ama sonrasında ise bu sabunla ellerimi suda bir güzel yıkadığımı görüyorum. Teşekkür ederim.

Gördüğünüz rüya çevrenizde desteğinize ihtiyac duyan birileri olduğunu gösterirken sizin bundan haberiniz olup, ona yardım edeceğinizi ve en sonunda kendinizi olağanustu iyi hissedeceğinizi temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir