Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Saç Bakımı

Rüyada saç bakımı yaptırmak neye işarettir?

Ben rüyamda saç bakımı yaptırmak için bir eve gittim, kapıyı çaldım ama kimse açmadı, bir zaman sonra “kapı açık gel” diye bir ses duydum, sonra içeri girdim, merdivenlerden yukarı çıktım, üç kadın koltuklarda uzanmıştı, üzerlerinde gecelik vardı, koltuğun birinin kenarına oturdum, en genç olanı ensemden tuttu beni, “ne iş yapıyorsun” dedi, “hiç” dedim, “ne getirdin” diye sordu diğeri (tahminen anne ve iki kızı idi ) bende “aşağıda” dedim, “getir” dedi.

Merdivenler pislik içindeydi, merdivende bir dilim karpuz vardı, sonra yerden bir tişört aldım ve “bunu” dedim, bir çocuk tişörtüydu, sonra kadın saçlarımı kulak hizasından elektrikli makine ile tıraş etmeye başladı ki uyandım. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim. 38 yaşında evli erkeğim

Rüyada saç bakımı görmek neye işaret eder?

Harun selam,

Rüyada birçok olay ve konuşma geçmekte ancak olaylar ve unsurlar arasında anlam bütünlüğü yok. Bu durum gerçek yaşamda kafanızın bazı sebeplerle çok karışık olduğunu, bazı arayışlar içinde bulunduğunuzu simgelemektedir.

Rüyadaki tek dikkat çekici olay saçınızın kesilmesi olup, Rüyada saç kestirmek yaşamınızdaki değişim arzunuzu ya da yeni bir başlangıcı ifade eder.

Rüyada saç bakımı görmek Fırsat, Seviye, Sorunların çözümlenmesini simgeler. Size sunulan yeni fırsatlar anlamına gelir. Hayatınızda yeni bir aşamaya gireceğiniz manasına gelir. Rüyada saç bakımı yapmak, rüyada saç bakımı yaptığını görmek, ihtiyaçlarınızı gidereceğine, bekar iseniz evliliğe ve evli iseniz bir arzunun olacağına işaret eder.

Rüyada saç bakımı yaptırmak, Rüyada saç bakımı yaptırdığını görmek, Kaçırmış olduğunuz fırsatlara ve zorluklara işarettir. Bu rüya aynız zamanda Çevrenizdeki hareketliliğe uyum sağlamaya delalettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Saç Bakımı” için 3 yanıt

Rüyada saç kestirmek için kuaföre gitmek
Rüyamda saçımı kestirmeye kuaföre gittim, sağ önde bir kısmını istediğimden kısa kesti, söylendim “ne kadar keseceğini gösterdim, kesmeye başlarken hamileyim” dedim, “sorun olmaz” dedi ve istediğim gibi çok güzel kesti, önce yanlış kestiği yer beni rahatsız etmedi, fark etmedim aynada saçıma bakınca ama yanlış kesildiğini biliyordum.

Eda merhaba,
Rüyada kuaföre gittiğini görmek, çevrenizdeki insanların dış görünüşünüz hakkındaki düşüncelerine fazla değer verdiğini gösterir. Rüyada saç kestirdiğini görmek, yaşamınızdaki değişim arzunuzu ya da yeni bir başlangıcı ifade eder.

Rüyamda annemle birlikte lüks bir kuaförde saçlarımıza, ellerimize ve vücudumuza bakım yaptırıyorduk saçlarımızı yıkıyorlardı sonra vücudumuza kese yapmanın iyi geleceğini söylüyorlardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir