Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Saç Boyama Kestirme

Rüyada saç boyama kestirme nedir?

Rüyamda saçlarımı boyatıyorum sanırım kuaförde ama aynaya baktığımda saçlarının ön kısımlarının çok kısa kesildiği arkalarının uzun bırakılarak örüldüğünü görüyorum {normalde saçlarım orta boy) yüzüm daha genç . kesen kişi bu sana daha çok yakıştı deyip beni ikna etmeye çalışıyor saçıma şapka tarzı bir şey takıp aynada kendime bakıyorum o şekilde güzel görünüyorum ama şapka kullanmadığımı düşünüp nasıl bu saçı kullanacağım diye düşünüyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler. Rüya detayı: 44 yaşında evli ev hanımı. 15 Aralık 2009, 01:12

Rüyada saç boyama, kestirme görmek tabiri

Ayten merhaba,

Rüyada saç boyama, saç kestirme hakkındaki rüya tabirleri saç adresinde detaylı olarak anlatılmaktadır. Rüyada saç boyama, saçlarını boyamak, saçını boyatmak, saçını boyadığını görmek, saçları boyattığını görmek genelde iki ana anlam taşır. Birinci anlamı rüyanız bir hileyi işaret etmektedir. Boyayan veya boyatan bir şeyleri gizliyor veya gerçek duygularını göstermiyor, gerçek yüzünü gizliyor demektir. Alternatif olarak bu eylemler beğenilme isteğinizi, arzu edilme, çekicilik, cinsel cazibe dileğinizin göstergesi olabilir. Rüyada saç örmek, paraya para katmak, daha da büyümek anlamına gelir.

“Rüyada Saç Boyama Kestirme” için 7 yanıt

Ruyamda 2 yasindaki kuzenim sacini traş etmis annemlere gelip kapidan gosteriyor “bakın diye”. lutfen yorumlarsanız sevinirim, simdiden tesekkurler

Çiğdem

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda bir üzüntünün etkisinde kaldığınızı ve bu üzüntünüzü paylaşacak birine ihtiyaç duyduğunuzu ve içinizde bir değiş arzusu taşığınızı simgelemektedir.

Özge

Rüyanız, gerçek yaşamınızda değişim arzunuzu ya da yeni bir başlangıcı sembolize ederken aşırılıklardan uzak durmanız gerektiğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir